Krotoski Drivers Club

Mercedes 300 CE AMG C124 1991 – SPRZEDANY

Dzięki zmianom AMG każdy typowy Mercedes stawał się od razu widoczny na drodze. Nowoczesne pakiety aerodynamiczne, skręcane felgi znane z motorsportu, obniżone zawieszenia. Na przeróbkę auta w tej, wtedy jeszcze garażowej manufakturze decydowało się niewielu, gdyż ceny dodatków były astronomiczne. Dziś tak ubrane auto przykuwa uwagę jeszcze bardziej, niż w czasach swojej młodości. Żeby podróżować takim samochodem trzeba mieć nie tylko pieniądze, ale i odpowiedni gust. Mercedes 300 CE C124 z pakietem AMG jest ponadczasowy i zdecydowanie w dobrym stylu.

Mercedes-Benz 300 CE C124 pakiet AMG
Data produkcji: 1991
Pojemność silnika: 2958 cm3
Moc: 180 KM
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest nietuzinkowy Mercedes W124 Coupe. Ciemny kolor nadwozia w połączeniu z szarą skórą i fabrycznym pakietem AMG sprawiają, że ten egzemplarz z pewnością wyróżnia się na tle innych.
Aktualny przebieg 187 tys. km. Książka serwisowa oraz ABGAS (badanie co dwa lata w Szwajcarii), komplet kluczyków.
Lakier w większości posiada fabryczne wartości. Chrom w bardzo dobrym stanie.

Wnętrze pojazdu czyste i zadbane.
Skóry bez przebarwień, zagnieceń czy przetarć. Nigdy nie były poddawane żadnym procesom renowacji. Elementy dekoracyjne całe, nie połamane, bez śladów nadmiernego zużycia. Wyposażenie w pełni sprawne. Fabryczne radio Becker. Oryginalne, skręcane felgi również w bardzo dobrym stanie.

Podwozie nie posiada jakichkolwiek oznak korozji. Zostało zabezpieczone przez poprzedniego właściciela. Układ wydechowy zmieniony na odpowiednik ze stali kwasoodpornej.

Silnik oraz automatyczna skrzynia biegów pracują bez zarzutu.

Pojazd jest w pełni sprawny, zarejestrowany, świeżo po przeglądzie technicznym i przygotowany do dalszej eksploatacji.

Kredyt na klasyka