Mercedes 300 CE Carat by Duchatelet C124 1989 – 65500 PLN – Olkusz

Carat by Duchatelet to belgijska firma, której celem było podniesienie Mercedesa do jeszcze wyższej rangi. Ilość opcji, jaką można było zaznaczyć zamawiając tam S klasę była niemal niegraniczona, ale oprócz modelu W126, w lata 1987-93 dostępny był również pakiet modyfikacji dla modelu W124, montowany zarówno w sedanach, kombi, jak i coupe. Tu możemy zobaczyć, jak prezentuje się przywrócony do dawnego blasku Mercedes 300 CE Carat by Duchatelet C124 sprowadzony z Francji. Auto otrzymało nowy lakier, dzięki którem wszystkie wyróżniki wersji mogą znów przykuwać uwagę na ulicy. Odnajdziemy tu pełen pakiet stylistyczny, inną kierownicę, dedykowane listwy progowe, obszytą skórą deskę rozdzielczą, zmienione boczki, białe zegary, a także inny podłokietnik. Na żadnym zlocie Mercedesów takie auto nie pozostanie niezauważone.

Mercedes 300 CE Carat by Duchatelet DIAMOND C124
Rocznik: 1989
Przebieg: 281900 km
Pojemność: 3000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 188 KM

Cena: 65500 PLN

Wyposażenie:
– elektryczne 4 szyby,
– elektryczne fotele,
– klimatyzacja automatyczna.

Na sprzedaż piękny Mercedes W124 300CE w oryginalnej wersji Carat by Duchatelet zawierającej m.in. obniżone sportowe zawieszenie, kompletny zewnętrzny oraz wewnętrzny pakiet stylistyczny.

Samochód w perfekcyjnym stanie, z potwierdzonym przebiegiem 281 tys. km, w jednej z najbogatszych opcji wyposażenia, m.in. automatyczna klimatyzacja, elektryczne fotele, tempomat, szyberdach itp.

Mercedes sprowadzony został przez nas z południa Francji w bardzo dobrej kondycji, leczy wymagał małej renowacji.

Został na nim położony nowy lakier, gdyż na niektórych elementów od słońca został wypalony klar. Blacharsko Mercedes był utrzymany w idealnym stanie, bez najmniejszego nalotu rdzy na podwoziu czy nadwoziu.

Wnętrze zostało profesjonalnie odnowione.

Mechaniczne prace, jakie zostały wykonane, to:
– wymiana wszystkich filtrów i płynów,
– czyszczenie układu paliwowego,
– wymiana kompletnego zapłonu (świec, kabli, kopułki),
– wymiana oleju oraz filtrów w przekładni biegów.

Link do strony: https://www.lis-youngtimercars.pl/?p=895

Telefon: +48 694 286 024
Miejscowość: Olkusz