Mercedes 300E W124 1987 – 55000 PLN – Wałbrzych

Mercedes 300E W124 był w 1987 roku najmocniejszą i najdroższą odmianą modelu. Dla tych, którzy mieli większą fantazję, pozostawały pozafabryczne przeróbki modelu. Tu pierwszy właściciel wykazał się wyjątkową fantazją. Świeżo zamówiony samochód jeszcze przed pierwszą rejestracją otrzymał sportowy pakiet stylistyczny z podkreśloną linią progów i zmodyfikowanymi zderzakami. Nie mniejszą ciekawostką jest tu zainstalowany od nowości system audio z czytnikiem Compact Disc’ów. Wówczas to była absolutna nowość, niedostępna jeszcze w salonach Mercedesa. Niezwykle przekonująca jest kolorystyka samochodu, a ciekawe i pasujące do sportowego stylu – wyposażenie go w manualną skrzynię biegów. To prawdziwa perełka wśród niezliczonych ofert W124 na rynku.

Mercedes 300E W124
Rocznik: 1987
Przebieg: 161000 km
Pojemność: 2960 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 180 KM

Cena: 55000 PLN

Wyposażenie:
– klimatyzacja,
– ABS,
– elektrycznie sterowane cztery szyby,
– elektrycznie regulowane fotele w każdej płaszczyźnie,
– pneumatycznie składane tylne zagłówki,
– elektrycznie regulowane prawe lusterko,
– szyberdach,
– centralny zamek
– wspomaganie w kierownicy

W124 importowany ze Szwajcarii z pierwszej serii produkcji.
Posiada zewnętrzny i wewnętrzny pakiet stylistyczny od „Carat by Duchatelet” zabudowane na pojeździe nowym przed obiorem przez pierwszego właściciela.
Wówczas zainstalowano również pełny zestaw audio od „Sony”, który jest na pokładzie do dnia dzisiejszego.
Prezentowany egzemplarz posiada wszystko to co można było wówczas wybrać do tego modelu oraz najwyższy trzylitrowy benzynowy silnik z pięciobiegowa skrzynią manualną.

Oferuję pojazd w bardzo dobrym stanie, lecz nie nowy i należy mieć to na uwadze.
Na wyposażeniu bagażnika od nowości oryginalne: kanister okrągły z lejkiem, lampa ostrzegawcza „Hella”, szmaciany pokrowiec z narzędziami, lewarek, linka holownicza, trójkąt ostrzegawczy oraz fabryczna apteczka z 1987 roku.
Obecnie Mercedes ma założone nowe opony.

Telefon: +48 606 264 999
Miejscowość: Wałbrzych