Mercedes 380 SEC C126 1983 – 65000 PLN – Kielce

Mercedes 380 SEC C126 to pomimo jednej pary drzwi samochód duży i luksusowy. Jego silnik V8 to nie tyle zapowiedź sportowego charakteru i agresywnej charakterystyki jazdy, co po prostu prestiżu, który podkreślał status jego właściciela. Po blisko 40 latach linia jego nadwozia wciąż ma klasę, której może pozazdrościć wiele innych, nowszych i droższych samochodów. Również ponadprzeciętna jest jego trwałość, co doskonale może udowodnić skrupulatnie serwisowany egzemplarz z przebiegiem dochodzącym do 350 tysięcy kilometrów. Dla właściwie eksploatowanej S-klasy to wcale nie jest kres możliwości, a kondycja i maniery drogowe tego luksusowego coupe fascynować mogą jeszcze długo.

Mercedes-Benz 380 SEC C126
Rocznik: 1983
Przebieg: 348470 km
Pojemność: 3839 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 204 KM

Cena: 65000 PLN

Egzemplarz doprowadzony do stanu, który pozwala jedynie cieszyć się jego wdziękiem, klasą i stanem przez na pewno jeszcze niejeden sezon.
Przeszedł bardzo szczegółowy przegląd, z wymianą olei, filtrów, regeneracją klimatyzacji, z uszczelnieniem kompresora, wymianą zaworów na nowy czynnik, a także wymianą osuszacza. Silnik pracuje idealnie, wymienione świece, przewody wysokiego napięcia, kopułka, palec rozdzielacza. Skrzynia biegów po kapitalnym remoncie. Komplet nowych opon, felgi po regeneracji.

Na dzień dzisiejszy auto nie wymaga kompletnie żadnego wkładu finansowego, w 100% przygotowane do sezonu.
Możliwość sprawdzenia samochodu w dowolnym warsztacie bądź serwisie na terenie kraju na koszt kupującego.
Samochód zarejestrowany w Polsce.

Postęp prac można zobaczyć na FB: Classic car Coupe.

Telefon: +48 600 989 788
Miejscowość: Kielce