Mercedes 380 SL R107 1982 – 69900 PLN – Pęchratka Polska

Zdjęcia załączone do tej oferty przeglądałem z niekłamanym podziwem i przyjemnością. Widać, że ten Mercedes 380 SL R107 trafił w dobre ręce i został przygotowany tak, by podróżowanie nim było czystą radością. Choć baza miała jedynie 90 tysięcy mil przebiegu i dobry stan blacharski, została potraktowana bez taryfy ulgowej. SL został gruntownie odbudowany mechanicznie, zakonserwowany i polakierowany. Dziś prezentuje się niemal tak, jakby niedawno wyjechał z fabryki. Podobno jedynie miękki dach i chromy są nieco naruszone zębem czasu, choć sprzedający proponuje, że w podanej cenie może dokończyć dzieła. Zważając, że cennik Oldtimer Markt Preise stan 2. tego modelu wycenia już na 27800 euro, to doskonała oferta.

Mercedes-Benz 380SL W107
Rocznik: 1982
Przebieg: 135000 km
Pojemność: 3839 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 204 KM

Cena: 69900 PLN

Wyposażenie:
– wspomaganie kierownicy
– centralny zamek
– klimatyzacja
– elektryczne szyby
– skórzana tapicerka
– tempomat
– alufelgi

Jesteśmy firmą rodzinną, która od ponad 20 lat zajmuje się naprawami blacharsko-lakierniczymi pojazdów dla klientów indywidualnych i firm.
Ostatnie lata naszej działalności to inwestycje zarówno w sprzęt jak i rozwój technologii związanych z renowacją samochodów zabytkowych.
To właśnie w realizacji takich projektów upatrujemy szans rozwojowych dla naszej firmy i to tu chcemy wykorzystywać nasze doświadczenie i zdobywaną przez lata wiedzę.

Dziś mamy do zaoferowania wyjątkowy samochód, jakim jest Mercedes-Benz 380 SL z 1982 roku, będący zwieńczeniem kilkunastu miesięcy naszej pracy.
Auto w 2014 roku zostało przez naszą firmę znalezione, a następnie sprowadzone z USA z przebiegiem niespełna 90 tys. mil.
Nadwozie mimo swoich 33 lat zachowane było w bardzo dobrej kondycji blacharskiej.
Mimo to w ciągu ostatniego roku pojazd przeszedł szereg prac renowacyjnych, których celem było przywrócenie pierwotnej kondycji tego wspaniałego klasyka.
Wszystkie ogniska korozji zostały w profesjonalny sposób naprawione i zabezpieczone a nadwozie polakierowane z zachowaniem oryginalnego koloru.
Pod względem mechanicznym auto jest w 100% sprawne.
Silnik został rozebrany, sprawdzony i ponownie złożony.
Wnętrze auta również zostało poddane gruntownej renowacji, obicia tapicerskie foteli zostały wymienione na nowe a elementy drewniane odnowione.
Posiadamy dokumentację zdjęciową potwierdzająca stan auta w chwili zakupu oraz bogatą bibliotekę zdjęć dokumentująca każdy z etapów przeprowadzonych prac.

Z uwagi na wiek auta, miękki dach oraz niektóre elementy chromowane z czasem należałoby również poddać renowacji.
My zdecydowaliśmy się tego nie robić aby Mercedes nie stracił swojej naturalnej patyny i zachował jak najwięcej elementów oryginalnych.
W zależności od ceny końcowej, zarówno dach jak i renowację chromów możemy zrealizować na nasz koszt.

Wszelkie pytania prosimy kierować na nr: +48 692 063 057, +48 606 630 530
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://autonostalgia.com.pl/ oraz profilu na FB www.facebook.com/twojanostalgia

Miejscowość: Pęchratka Polska