Mercedes 380 SL R107 1983 – SPRZEDANY

Mercedes 380 SL R107 jest dostojny i stylowy. Ten 37-letni klasyk ma pod maską silnik V8, czyli dokładnie to, co chce się słyszeć po zdjęciu dachu w słoneczny dzień. To 100% klasyk, który mimo wieku prowadzi się pewnie i komfortowo. Na wyposażeniu odnajdziemy elektryczne szyby, tempomat, a nawet klimatyzację, gotową schłodzić atmosferę, gdy ta stanie się zbyt gorąca. Jest też hardtop, który dobrze służy w chłodniejszym okresie. Ten egzemplarz pochodzi z rynku amerykańskiego, jest a bieżąco serwisowany i sprawny. Dzięki niewysilonemu silnikowi, jeszcze długo będzie mógł sprawiać wiele przyjemności.

Mercedes 380 SL R107
Rocznik: 1983
Przebieg: 252000 km
Pojemność: 3839 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 158 KM

Wyposażenie:
– centralny zamek
– radio niefabryczne
– tempomat
– wspomaganie kierownicy
– klimatyzacja manualna
– elektryczne szyby przednie
– światła przeciwmgielne
– radio CD
– elektrycznie ustawiane lusterka
– ogrzewana tylna szyba

Sprzedam Mercedesa 380 SL. Samochód sprowadzony w 2016 r. Przystosowany do przepisów UE. Od tego czasu w moim użytkowaniu.
Samochód wynajmowany był do ślubu (udanewesela.pl). Na bieżąco był serwisowany. Samochód sprawny, skrzynia działa bardzo dobrze. Dach miękki i metalowy w komplecie, są w bardzo dobrym stanie.
Blacharka stan idealny. Żadnej rdzy. Samochód nie jest zarejestrowany jako zabytek. Dzięki temu miał coroczne przeglądy. Istnieje możliwość sprzedaży za granicę. Oczywiście można samochód zarejestrować jako zabytek.
Przegląd i ubezpieczenie do 09.2021.
Przebieg 158000 mil.