Mercedes 450 SL R107 1979 – SPRZEDANY

Mercedes 450 SL R107 w białym kolorze wygląda niezwykle dostojnie i stylowo. Ten 41-letni klasyk po pracach serwisowych i kosmetycznych nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale i jeździ doskonale. Jego serce widlasty silnik w układzie ośmiu cylindrów. Brzmi dokładnie tak, jak byście chcieli po zdjęciu dachu w słoneczny dzień. To 100% klasyk, który mimo wieku prowadzi się pewnie i komfortowo. Na pokładzie odnajdziemy gustowne niebieskie wnętrze, a także pewne ślady eksploatacji, które przy tym wieku dodają mu charakteru i autentyczności.

Mercedes 450 SL R107
Rocznik: 1979
Przebieg: 90260 mil
Pojemność: 4520 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 182 KM

Mam do zaoferowania ładny egzemplarz Mercedesa 450 SL, wyprodukowany w styczniu 1979 roku, w kolorze Classicweiss. Sprowadziłem go z Florydy na wiosnę 2019 r., przeprowadziłem szereg prac serwisowych i kosmetycznych, i aktualnie czerpię przyjemność wykorzystując go w ładne, słoneczne dni. Auto jest komfortowe i prezentuje się bardzo ładnie, przyciągając wzrok osób, którym klasyczna motoryzacja nie jest obojętna.

Wnętrze i nadwozie robią bardzo fajne wrażenie i prezentują się atrakcyjnie. Nie widać na nim napraw powypadkowych, a lakier był odnowiony jeszcze w Stanach Zjednoczonych z racji na działanie silnego słońca. Oczywiście auto ma już 41 lat i pedanci na pewno znajdą jakieś mankamenty, ale ta delikatna patyna nadaje autu fajnego charakteru.

Czy w aucie jest nad czym popracować? Jasne, jest w końcu w średnim wieku 🙂 Czy auto jest sprawne i atrakcyjne wizualnie, żeby korzystać z niego w ładne dni już od zaraz? Zdecydowanie tak, zwłaszcza że jest zarejestrowane w Polsce.

Do auta dołączam oczywiście hard top w bdb stanie i całą historyczną dokumentację, którą otrzymałem z autem. Uwagi będzie wymagał soft top, bo ma pewne mankamenty.