Mercedes 500 SEL W140 1992 – 75500 PLN – Parczew

Mercedes 500 SEL W140 wyposażony w pakiet AMG robi szczególne wrażenie na ulicy. Niby kilka dodatków – skręcane felgi, pakiet aerodynamiczny, układ wydechowy, obniżone zawieszenie, progi i zderzaki. A efekt – piorunujący. W takim zestawieniu nikt go nie nazwie ociężałym. Nikomu nawet przez myśl nie przejdzie, że może zobaczyć za kierownicą emeryta. Mafia? Nieeee… co najwyżej auto dla miłośnika gangsterskiego kina. Dla kogoś, kto ma odpowiednie wyczucie stylu. Na jakiekolwiek spotkanie nim nie podjedziesz, ten samochód powie o Tobie więcej niż nowy Mercedes z salonu. Tego w najmie nie weźmiesz. Mijające lata zdecydowanie robią mu dobrze. Jest dostojny, luksusowy, świetnie wyposażony i fantastycznie wykonany. To przyjaciel na długie lata, w którym każda podróż jest przyjemnością, niezależnie od tego czy zdecydujesz zająć się miejsce z przodu, czy odpocząć na tylnej kanapie. Wydłużone nadwozie zdecydowanie jest tu zaletą…

Mercedes 500 SEL W140
Rocznik: 1992
Przebieg: 75500 km
Pojemność: 5000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 326 KM

Cena: 75500 PLN

Mercedes 500 SEL w kolorze 199 „Blauschwarz” z czarnym skórzanym wnętrzem. Bogato wyposażony. Sprowadzony z Japonii. Świetnie zachowany egzemplarz z oryginalnym pakietem AMG – zawieszenie, felgi skręcane AMG po renowacji, zderzaki, progi, wydech. Bez przeszłości wypadkowej. Garażowany.
Nowa wiązka silnika, wymieniony cały układ zapłonowy, nowa blenda pod klapę, nowe opony Bridgestone i inne. Nie posiada korozji. Możliwość transportu.

Telefon: +48 515 243 546
Miejscowość: Parczew