Mercedes 500 SL R129 1991 – 84900 PLN – Zgierz

Czerwony Mercedes 500 SL R129 z jasnym wnętrzem Java (Palomino) to pierwszy samochód, który przychodzi nam na myśl, gdy wspominamy złoty początek lat 90. i kino z Hollywood. Wręcz trudno zliczyć wszystkie filmy, w których się pojawił – było ich kilkaset. Egzotyczny jak cała Europa, z miejsca stał się symbolem dobrego smaku, klasy i wysokiego statusu. Jego techniczne pokrewieństwo z doskonałym modelem W124 zapewniło spokojny sen, jeżeli chodzi o sprawy mechaniki i serwisu, co sprawia, że to również dziś niezwykle pożądany youngtimer. W ogłoszeniu egzemplarz z rynku amerykańskiego. Brzmienie jego silnika V8 powoduje natychmiastowy uśmiech na twarzy, a kolorystyczna konfiguracja sprawi, że żadne kobiece serce nie pozostanie obojętne.

Mercedes 500 SL R129
Rocznik: 1991
Przebieg: 103592 mil
Pojemność: 4973 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 326 KM

Cena: 84900 PLN

Oferta nr 07.

Mamy do sprzedaży w rewelacyjnym stanie i super kultowego klasyka jakim jest Mercedes 500 SL W129. Pojazd jest w oryginalnym stanie, bez renowacji. Mercedes po serwisie układu hamulcowego, zawieszenia, układu zapłonowego, świece, przewody, kopułka, oleje filtry, regeneracji siłowników dachu itd. Dodatkowo posiada Hardtop, Windshot.

Stan blacharki zewnętrznej bardzo dobry, bez korozji. Podłoga w bardzo ładnym oryginalnym stanie, jak na foto.

Lakier oryginalny, ładny i zadbany, prezentuje się super.

Tapicerka i wszystkie detale kompletne i w ładnym stanie.

Pojazd posiada wszystkie niezbędne dokumenty i jest po wszystkich opłatach, gotowy do rejestracji. Dodatkowo do pojazdu można u nas zrobić opinie rzeczoznawcy, że jest to pojazd kolekcjonerski/zabytkowy, gdyby ktoś chciał rejestrować na żółte tablice, pomagamy w całej procedurze.

Do obejrzenia o każdej porze dnia i pogodzie, stoi na hali ekspozycyjnej w muzeum.

Możliwy transport do Klienta. Ogłoszenie grzecznościowe.

Telefon: +48 666 167 168
Miejscowość: Zgierz