Mercedes 500 SL R129 1992 – SPRZEDANY

Mercedes 500 SL R129 to klasa sama w sobie. Samochód niezwykle dopracowany, mocny, wyważony w stylistyce i elegancki. Kupując egzemplarz bezwypadkowy, w pełni zgodny z fabryczną specyfikacją i z niskim przebiegiem mamy dodatkowo pewność, że na wartości on nie straci. Przyjemność z jazdy z wiatrem we włosach łączy się tu ze świadomością dobrze wydanych pieniędzy. Warto!

Mercedes-Benz 500 SL
Rocznik: 1992
Przebieg: 96.000 km
Pojemność: 4997 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 326 KM

100% oryginał.
Auto w pełni zgodne ze specyfikacją fabryczną i nr VIN.
I klasyczna seria z najlepszego okresu Mercedesa – auto miało być najlepsze i najbardziej luksusowe na rynku, a do tego długowieczne bez względu na koszty projektu i jego wdrożenie do produkcji – samochód wyprodukowany w 1992 r.

Stan drogomierza: 96.000 km.
Bezwypadkowy.
Kompletna dokumentacja, 2 kluczyki z pilotem.

Samochód jest w 100% sprawny, w świetnym stanie technicznym i wizualnym – tuż po przeglądzie, nowy oryginalny akumulator Mercedesa.
Mam samochód 3 sezony, przebieg na sezon to 2 tys. km. Co roku wymieniany olej na Motul 10w40.
SL daję ogromną przyjemność z jazdy zarówno w czasie dojazdu do biura, jak i na dalsze tripy.

Absolutny brak rdzy.
Nieużytkowany w okresach zimowych, garażowany w podziemnym miejscu parkingowym.

Z istotniejszych kwestii na wyposażeniu oprócz klimatyzacji automatycznej czy podgrzewanych foteli znajduje się radiomagnetofon Becker Grand Prix 2000. Auto posiada opcjonalne siedzenia z tyłu.
Dodatkowo do automobilu dodaję hardtop (w chwili zakupu auta dach hardtop był równowartości nowej Łady Samary) oraz windshot.