Mercedes 560 SEC AMG C126 1986 – 289000 PLN – Legnica

Ten samochód rodził się jako eleganckie coupe, lecz była jedna firma, która znakomicie potrafiła odmienić jego charakter. AMG. Teraz to jest kot. Magicy z Affalterbach zrezygnowali z chromu, dodali za to pakiet aerodynamiczny i odmienili wnętrze. Kierownica, boczki w drewnie i biała skóra to jedno, ale najbardziej rzuca się tu w oczy wyjątkowy kształt foteli Recaro. Do tego felgi AMG Penta, zmieniony wydech i kilka pomniejszych modyfikacji. Zestaw absolutnie wystarczający, by nikt nie przeszedł obok niego obojętnie.

Mercedes 560 SEC AMG C126
Rocznik: 1986
Przebieg: 198600 km
Pojemność: 5544 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna

Cena: 289000 PLN

Do sprzedania piękny Mercedes 560 SEC W126 w wersij AMG, oryginał nie dokładany. Zawieszenie AMG, wydech, ospoilerowanie. Fotele ortopedyczne Recaro, drewniana kierownica Momo. Co do wyposażenia auta to max, co było w tamtych latach, łącznie z webasto (ale kto jeździ w zimie nim).

Auto pochodzi ze Szwajcarii, kupiłem go od znajomego, który tam go kupił i jeździł nim, a potem przyprowadził do Polski. Auto kupiłem w stanie dla wielu bardzo dobrym, ale mimo to wstawiłem go do warsztatu, który zajmuje się renowacją W126. Stało tam ponad rok czasu i kazałem wymieniać wszystko co trzeba, łącznie z nałożeniem nowego drewna. Koszt to około 60-70 tys. zł. Dodam, że blacharki nie robiłem, tylko polerka i ceramika. Na kwotę złożyły się detale w środku, w zawieszeniu i pod maska.

Więcej informacji na telefon. Ci co znają to auto to wiedza jaki to kąsek. Śmiem powiedzieć, że jest to prawdopodobnie jedyny SEC w takiej konfiguracji w Europie, a na świecie można policzyć na palcach u rąk.

Telefon: +48 531 261 831
Miejscowość: Legnica