Mercedes-AMG GT S 2015 – SPRZEDANY

Mercedes-AMG GT i GT S to supersportowe samochody produkowane przez oddział Mercedes-AMG od 2014 roku. Mercedes-AMG GT był drugim po modelu SLS zaprojektowanym od początku do końca samochodem przez AMG. Z jednej strony wyróżniała go piękna sylwetka z opływowymi kształtami i długą maską, a z drugiej najwyższej klasy technologiczne zaawansowanie, począwszy od wykonanej niemal w całości z aluminimum karoserii, częściowo magnezowej podłogi, przez sportowe zawieszenie AMG Ride Control z elektroniczną regulacją siły tłumienia, pakiet aerodynamiczny z ruchomym skrzydłem z tyłu, po nowoczesne i kompaktowe jednostki V8 z podwójnym doładowaniem oraz suchą miską olejową. Mercedes-AMG GT S to ten mocniejszy z dwóch początkowo zaprezentowanych. Przy 6250 obrotach na minutę rozwija 510 KM, a w zakresie od 1750 do 5000 obrotów dysponuje maksymalnym momentem 650 Nm. Stan tego egzemplarza jest wyjątkowy, kolekcjonerski.

Mercedes-AMG GT S
Rocznik: 2015
Przebieg: 9500 km
Pojemność: 3982 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 510 KM

Wyposażenie:
– kompletne jak na takiej klasy auto przystało:)

Prezentowany egzemplarz to wersja GT S zachowana w świetnym stanie, z bardzo niskim przebiegiem. Nasz egzemplarz tego kultowego już modelu marki Mercedes kryje pod maską ręcznie składany silniki v8 biturbo o mocy 510 KM. Auto jest w świetnym stanie, serwisowane w ASO Mercedes-Benz.

Karoseria tego zbudowanego z aluminium auta zabezpieczona jest bezbarwną folią ochronną dodatkowo pokrytą powłoką ceramiczną, która dodaje autu dodatkowego blasku. Auto zarejestrowane w Polsce. Wnętrze zachowane w perfekcyjnej kondycji. Auto w bardzo dobrym stanie zarówno mechanicznym, jak i wizualnym.

Egzemplarz w pełni kompletny, zgodny z oryginałem. Auto zapewnia fenomenalne wrażenia z jazdy połączone z niesamowitym dźwiękiem jednostki V8 i wydechu zaprojektowanego przez AMG.

Auto nie wymaga wkładu finansowego, jest gotowe do drogi i czerpania przyjemności z każdego pokonywanego kilometra – świetna jednostka benzynowa V8, coraz rzadsza w modelach marki i w świecie nowoczesnej motoryzacji.