Mercedes Brabus 3.6-24 Coupe C124 1991 – 269000 PLN – Piekary Śląskie

Mercedes C124 z pełnym pakietem zmian mechanicznych i stylistycznych firmy Brabus to rzecz unikatowa i bardzo pożądana kolekcjonersko. Niemiecki tuner na wizualnych zmianach tu nie poprzestał. Efektem jego pracy jest pojemność silnika zwiększona do 3,6 l, zmieniony układ wydechowy, zawieszenie i wiele innych elementów. Z mocą 285 koni mechanicznych auto cechuje się osiągami lepszymi niż W124 500E, a sporo niższa masa samochodu i dość sztywno zestrojone zawieszenie sprawiają, iż jazda nim nie tylko na prostych, ale również w zakrętach, daje wiele przyjemności. Uwagę zwrócić należy na stan oraz konfigurację kolorystyczną tego egzemplarza. Bez dwóch zdań – jest piękny.

Mercedes-Benz Brabus 3.6-24 Coupe C124
Rocznik: 1991
Przebieg: 161000 km
Pojemność: 3600 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 285 KM

Cena: 269000 PLN

Wyposażenie:
– klimatyzacja,
– skórzana tapicerka,
– elektryczne szyby i lusterka,
– skórzana tapicerka,
– podgrzewane fotele,
– wspomaganie kierownicy.

Mercedes-Benz C124 z pełnym pakietem zmian mechanicznych i stylistycznych dokonanym przez firmę BRABUS.
Jednostką bazową był silnik M104 o pojemności 3.0 i 24 zaworach, został on poddany szeregowi modyfikacji w firmie Brabus, czego efektem jest pojemność silnika powiększona do 3.6 l, zmieniony układ wydechowy, zawieszenie i wiele innych elementów.
Auto posiada również pełen pakiet wizualny BRABUS – zderzaki, progi, skręcane felgi, elementy wnętrza, licznik.
Samochód posiada oryginalną tabliczkę znamionową BRABUS wraz z odpowiednim wpisem w dowowodzie rejestracyjnym potwierdzającym jego autentyczność.

Osiągi samochodu powodują, że jest to zdecydowanie najszybszy seryjnie produkowany w124 coupe, przy czym słowo seryjnie produkowany jest użyte mocno na wyrost, gdyż powstało bardzo niewiele egzemplarzy w tej specyfikacji… a AMG 3.6 coupe jest przy tej ilości wręcz wielkoseryjną produkcją.

Auto cechuje się osiągami lepszymi niż W124 500E, a sporo niższa masa samochodu i dość sztywno zestrojone zawieszenie sprawiają, iż jazda nim nie tylko na prostych, ale również w zakrętach daje wiele przyjemności.

Samochód w świetnym stanie wizualnym i technicznym, z pewnością może stać się ozdobą kolekcji, a także świetną lokatą kapitału.

Telefon: +48 501 968 775
Miejscowość: Piekary Śląskie