Mercedes C 180 W202 to debiutujący w 1993 roku następca „Baby-Benza”. Wystylizowany w klasyczny sposób, trafiał w gusta tych, którzy kochali „stare, dobre Mercedesy”. Otrzymał gwiazdę na szczycie maski, a to zawsze było wyróżnienie i duma dla wszystkich posiadaczy Mercedesów. Przed debiutem A klasy w 1997 roku był najmniejszym i najtańszym modelem w ofercie, choć względem poprzednika nieco urósł, zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz. Poprawie uległ również komfort oraz elementy standardowego wyposażenia, wśród których znalazły się poduszka powietrzna kierowcy, system ochrony przy bocznym uderzeniu, ABS, wspomaganie kierownicy, pięciostopniowa manualna skrzynia biegów oraz centralny zamek. W tym włoskim egzemplarzu w wersji stylizacyjnej „Elegance” dodatkowo znajdziemy klimatyzację, elektryczne szyby i lusterka. Co ważne – nie odnajdziemy na nim rdzy, a jego przebieg to jedyne 56 tysięcy kilometrów.
Mercedes C 180 W202
Data produkcji: 1995
Pojemność silnika: 1799 ccm
Moc silnika: 122 KM
Przebieg: 56,402 km
Skrzynia biegów: manualna
Wyposażenie:
– klimatyzacja automatyczna,
– 4 elektryczne szyby,
– elektryczne lusterka,
– elektrycznie składane lusterka,
– ABS,
– centralny zamek,
– wspomaganie kierownicy,
– poduszki powietrzne.
Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes-Benz W 202 C180 w wersji Elegance. Auto sprowadzone z Mediolanu, Włochy od 1. właściciela. Samochód zachowany w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania, zupełnie wolny od korozji, w większości posiada fabryczny lakier. Wraz z samochodem dokumentacja potwierdzająca przebieg.
Nadwozie w stanie idealnym, spód auta, komora silnika i wnęki nadkoli w stanie wzorowym. Mercedes sprawny w 100%, po serwisie startowym. Auto wolne od korozji.
Wnętrze jest kompletne a materiałowa tapicerka jest utrzymana w znakomitym stanie. Dekory drewniane z orzecha włoskiego w stanie idealnym.
Samochód z bardzo niskim przebiegiem, stan zachowania rocznego auta. W bardzo dobrej wersji wyposażenia min: klimatronik
Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego,
– nowy filtr paliwa, oleju,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowy filtr powietrza,
– serwis klimatyzacji,
– nowy pasek osprzętu.