KlasykaGatunku.pl

Mercedes C 180 W202 1995 – SPRZEDANY

Mercedes C 180 W202 to debiutujący w 1993 roku następca „Baby-Benza”. Wystylizowany w klasyczny sposób, trafiał w gusta tych, którzy kochali „stare, dobre Mercedesy”. To często nie byli młodzi ludzie. Przykładowo ten włoski egzemplarz w 1995 roku zakupił pan urodzony w roku 1929. Jak dobrze policzymy, miał wówczas 66 lat, czyli ciężko nazwać to późną starością, ale auto zbyt często używane nie było. Pozostając wciąż w jednych rękach, przejechało przez kolejne 26 lat ledwie 26 tysięcy kilometrów. Wychodzi średnio 1000 km rocznie i choć zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was więcej kilometrów potrafi zrobić w jeden weekend, stan egzemplarza nie pozostawia najmniejszych wątpliwości. To auto jest jak nowe. Wnętrze idealnie matowe, na elementach zawieszenia i w komorze silnika wciąż fabryczne zabezpieczenie woskami. Cudo.

Mercedes C 180 W202
Data produkcji: 29.08.1995
Pojemność silnika: 1799 ccm
Moc silnika: 90 kW / 122 KM
Przebieg: 26,870 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes C 180 serii w202 w kolorze „199 Blauschwarz metallic” z beżową tapicerką MB-Tex. Sprowadzony z Salerno, Włochy, bezpośrednio od pierwszego właściciela (Pana ur. 1929). Zachowany w perfekcyjnym stanie, porównywalnym do dwuletniego pojazdu, z minimalnym przebiegiem 26 tysięcy kilometrów. Mercedes był garażowany, a klimat południa Włoch sprawił, że od spodu wygląda jak nowy.

Nadwozie zachowane w perfekcyjnym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania. Posiada wciąż fabryczny lakier. Kilka ledwo widocznych odprysków i małe zagniecenie na przednim zderzaku. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych uszkodzeń, z minimalnymi śladami użytkowania. Tapicerka wygląda jak nowa. Wszystkie plastiki są wciąż matowe. Komplet fabrycznych dywaników w idealnym stanie. Na listwach progowych jest jeszcze fabryczna folia.

Felgi wyglądają jak nowe, komplet nowych opon, nieużywane koło zapasowe.

W samochodzie zostały wykonane przez nas następujące prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 10w-40, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly,
– nowe świece zapłonowe Beru,
– nowy filtr paliwa,
– świeży płyn chłodniczy,
– komplet nowych opon letnich.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.