Legends Cars

Mercedes C 63 AMG Coupe C204 2013 – SPRZEDANY

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie w 2011 roku zaprezentowano kolejną odmianę serii 204. Coupe, które zastąpiło klasę CLC, szybko doczekało się sportowej odmiany sygnowanej przez AMG. C 63 AMG reklamowane jako: “Ręcznie wykonana moc. Praktyczne emocje.” miał za zadanie zaspokoić oczekiwania klientów, którzy szukali osiągów w wygodnym wydaniu. Opracowany przez AMG 6,2-litrowy silnik V8 to serce C 63 AMG, które generuje niesamowitą i najlepszą wówczas w swojej klasie moc 451 KM. Moc ta dawała możliwość rozpędzenia się do 100 km/h w niecałe 5 sekund przy akompaniamencie rasowego dźwięku układu wydechowego. 7-biegowa automatyczna skrzynia z łopatkami oferuje trzy tryby jazdy. Tryb sportowy zapewnia o 30% szybsze zmiany biegów niż tryb Comfort, a prawdziwy tryb manualny przyspiesza zmianę nawet o 50%. Jeżeli dodamy do tego przeprojektowane przez AMG sportowe zawieszenie, masywne, perforowane tarcze hamulcowe i lekkie felgi, otrzymamy pełen pakiet sportowych doświadczeń. Tym bardziej gdy jednym przełącznikiem na kierownicy wybrać możemy tryb Warmup, pokazujący temperaturę oleju i płynu chłodzącego, czy Racetimer do rejestrowania okrążeń na torze. C 63 AMG to samochód znakomicie skomponowany i dostosowany do wyczynowych potrzeb, którym możesz cieszyć się każdego dnia.

Mercedes C 63 AMG Coupe C204
Rocznik: 2013
Przebieg: 20777 km
Pojemność: 6208 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 457 KM

Perłowa biel lakieru egzemplarza C63 AMG wystawionego przez nas na sprzedaż pięknie kontrastuje z ciemnym wnętrzem. Sportowe fotele wykończone dwukolorową skórą sterowane są elektrycznie. Do dyspozycji mamy również panoramiczny, szklany dach, asystent martwego pola czy asystent pasa ruchu.

Samochód sprowadzony z Japonii legitymuje się symbolicznym przebiegiem nieco ponad 20 tys. kilometrów i wspaniałym stanem zachowania.