Mercedes C 63 AMG Performance Plus W204 2013 – Krapkowice

Obszyta Alcantarą kierownica to dopiero wstęp, jaki otrzymywał nabywca Mercedesa C 63 AMG, wyposażając go w Performance Plus Package. Ten pakiet jeszcze bardzie wyostrzał sportowy charakter małego sedana, czyniąc z niego niemal wyczynową maszynę. Do dyspozycji kierowca otrzymywał dodatkowe 30 KM, co przekłada się na sumaryczne 487 KM, osiągane z wolnossącej jednostki o pojemności 6,2 l z widlastym układem ośmiu cylindrów. Zmiana wynikała nie tylko ze zmodyfikowanego wtrysku, lecz przede wszystkim ze zastosowania wyczynowych elementów z modelu SLS AMG – kute tłoki, lekki wał korbowy, nowe korbowody – czyli tuning mechaniczny w starym, dobrym stylu. Osiągi? Do pierwszej setki w 4,4 sekundy, a do drugiej w zaledwie 13,9 sekundy. Dodatkowo, w skład pakietu wchodzi wzmocniony układ hamulcowy AMG z wyczynowymi tarczami hamulcowymi i czerwonymi zaciskami z logo AMG. Wisienką na torcie jest mały gustowny spojler z carbonu, zamieszczony na tylnej klapie.

Mercedes C 63 AMG Performance Plus Package W204
Rocznik: 2013
Przebieg: 93800 km
Pojemność: 6208 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 487 KM

Cena: 152500 PLN netto export

W naszej ofercie kultowy / legendarny już Mercedes Benz C63 AMG z wolnossącym silnikiem V8 zakupiony na aukcji w Japonii w bardzo dobrym stanie technicznym i optycznym ( ocena 4,5 B ).

Oryginalny , udokumentowany przebieg 93800 km !
Auto oczywiście bezwypadkowe !

UNIKATOWY model C63 AMG z pakietem PERFORMANCE oraz 2 kolorowym wnętrzem = idealnie nadaje się do każdej kolekcji gdyż te modele już tylko zyskują na wartości .

Serdecznie polecamy i zapraszamy.

Cena na eksport dla firm – podatników VAT.
W przypadku chęci rejestracji w Polsce, należy doliczyć opłatę akcyzową i VAT.

Telefon: +48 606 502 793
Miejscowość: Krapkowice