Mercedes CL 500 4MATIC BlueEFFICIENCY C216 2011 – 249999 PLN – Kraków

W temacie piękna produkowanej w latach 2006–2014 generacji C216 Mercedesa napisano już wiele, i zazwyczaj nie są to słowa, o które toczą się spory. S klasa coupe zaprojektowana przez Gordena Wagener’a i Petera Pfeiffer’a zawiera w sobie znakomitą równowagę, jest piękna, elegancka i ponadczasowa. Sam Wegener w 2008 roku został głównym projektantem Mercedesa i może to była jedyna właściwa nagroda dla tego zdolnego projektanta. Ten egzemplarz w pięknej, skonfigurowanej na indywidualne zamówienie specyfikacji Designo z pewnością we właściwy sposób potwierdza tę tezę. Mercedes CL 500 4MATIC BlueEFFICIENCY to również doskonały samochód od strony technicznej – niezwykle komfortowy, szybki, bezpieczny i… ekologiczny, bo to pierwszy CL, w którym odnajdziemy funkcję Start-stop.

Mercedes-Benz CL 500 4MATIC BlueEFFICIENCY C216
Rocznik: 2011
Przebieg: 97222 km
Pojemność: 4663 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 435 KM

Cena: 249999 PLN

Samochód jest w stanie kolekcjonerskim. Oczywiście jest bezwypadkowy i bezkolizyjny. Nigdy nie jeździł w zimie, nigdy nie wyjeżdżałem nim z garażu nawet jak padał deszcz.

Każdy przegląd był wykonany przeze mnie w Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive, 14.04.2023 podczas corocznego przeglądu został wymieniony olej, płyn hamulcowy, filtry. Nie wymaga kompletnie żadnego wkładu finansowego, jest w stanie idealnym.

Przepiękny egzemplarz w unikalnym kolorze Designo Mauritius Blue, zabezpieczony powłoką ceramiczną Echelon, zdjęcia nie są w stanie oddać piękna tego koloru i wrażenia jakie robi na żywo, dlatego zapraszam na osobiste oględziny.

Silnik V8 o mocy 435 KM, napęd na 4 koła 4 MATIC, system nagłośnienia HARMAN KARDON LOGIC 7 premium surround sound + oryginalna płyta demo, zmieniarka CD/DVD na 6 płyt, wyświetlacz Comand, gdzie kierowca patrzy np. na nawigację, a pasażer może jednocześnie oglądać film (oryginalne słuchawki Mercedes oraz pilot), podwójne szyby boczne, wentylowane i podgrzewane fotele Designo z funkcją masażu i pompowanymi bokami zapewniają nie do opisania komfort podczas jazdy.

Kupując ten samochód od właściciela salonu Mercedes-Benz i obsesyjnie dbając o niego spełniłem swoje marzenie.

Mój obecny stan zdrowia nie pozwala mi na dalsze cieszenie się nim.

Jeśli szukasz samochodu w stanie kolekcjonerskim, jesteś miłośnikiem prawdziwej motoryzacji, wiesz, że jakość pamięta się dłużej niż cenę i chcesz spełnić swoje marzenie o posiadaniu perełki to zapraszam do kontaktu.

Na samochód wystawiam fakturę VAT, podana cena jest kwotą brutto.

Telefon: +48 606 634 147
Miejscowość: Kraków

Kredyt na klasyka