KlasykaGatunku.pl

Mercedes CL 55 AMG Designo C215 2002 – SPRZEDANY

Dwudrzwiowa wersja S klasy w sportowym wykonaniu, czyli luksusowy Mercedes CL 55 AMG C215 w swojej pierwotnej wersji powstawał w latach 2000-2002. Zbudowano ich zaledwie 2217 sztuk, lecz taka jak tu prezentowana jest tylko jedna. Unikalna konfiguracja powstała z wykorzystaniem specjalnego programu indywidualizacji Designo. Piękny odcień lakieru 032 Mystic Blue Metallic pochodzi ze specjalnej palety, podobnie jak wnętrze 519A Exclusive Leather Helios, w którego skład wchodzi nie tylko świetna skórzana tapicerka, ale i obszycie podsufitki Alcantarą. Na pokładzie odnajdziemy również kierownicę z drewnem i lodówkę w tylnym podłokietniku, a oryginalne 19-calowe felgi AMG zostały zastąpione czymś bardziej unikalnym i charakterystycznym – 20-calowym felgami włoskiej firmy Antera.

Mercedes CL 55 AMG Designo C215
Data produkcji: 17.01.2002
Pojemność silnika: 5439 ccm
Moc silnika: 265 kW / 360 KM
Przebieg: 169,945 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CL 55 AMG w unikatowej kolorystyce lakieru i wnętrza z palety „Designo”. Sprowadzony od pierwszego właściciela z Zurychu, Szwajcaria. Zachowany w bardzo dobrym stanie z normalnymi, drobnymi śladami użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, dwa kluczyki z pilotem, dwie karty Keyless-Go.

Wyprodukowano jedynie 2217 sztuk modelu CL 55 AMG, natomiast w tej konfiguracji kolorystycznej i wyposażeniowej istnieje tylko jeden.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez żadnych widocznych uszkodzeń. Drobne odpryski lakieru od kamieni na masce. Zderzaki bez obcierek. Lampy w idealnym stanie. Spód i wnęki nadkoli bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, zachowane w bardzo dobrym stanie, widoczne jedynie bardzo drobne ślady użytkowania. Wnętrze różni się od typowego C215, jest w całości obszyte skórą naturalną, a podsufitka Alcantarą. Skórzana tapicerka w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń czy przetarć. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w stanie idealnym. Wykończenia drewniane jak nowe. Podsufitka jak nowa.

Felgi wykonane na zamówienie do tego egzemplarza w 2002 roku, przez włoską firmę Antera. Zachowane w dobrym stanie, z małymi otarciami na rantach, komplet dobrych opon letnich.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy,
– wymiana uszczelek pokryw zaworów,
– nowe świece zapłonowe Beru,
– wymiana paska osprzętu i dwóch rolek,
– nowy bagnet oleju.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.