KlasykaGatunku.pl

Mercedes CLK 200 Kompressor C208 2001 – SPRZEDANY

Oto model, który zrywał z poważnym, dostojnym wizerunkiem Mercedesów, lekkim i aerodynamicznym kształtem celując w stronę młodszych nabywców. Choć jego podwójne spojrzenie sugerowało pokrewieństwo z klasą E, powstał w oparciu o mniejszą C-klasę W202. W swoich czasach słynął z niezawodności, liderując rankingom niezawodności. Mercedes CLK 200 Kompressor C208 to wersja z dwulitrowym silnikiem wzmocnionym mechaniczną sprężarką. Oferuje niezłe osiągi i właściwy Mercedesom komfort, a zachowany w tak pięknym stanie, z minimalnym przebiegiem, poruszy serca każdego miłośnika niemieckiej marki. Ten egzemplarz jest niemal jak nowy.

Mercedes CLK 200 Kompressor w208
Data produkcji: 11.01.2001
Pojemność silnika: 1998 ccm
Moc silnika: 163 KM / 120 kW
Przebieg: 50,459 km
Skrzynia biegów: manualna 6-biegowa

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLK 200 Kompressor serii w208 w kolorze „197 Obsidianschwarz Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Wersja wyposażenia Elegance. Sprowadzony od pierwszego właściciela (ur. 1929) z okolic Turynu, Włochy. Zachowany w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i bardzo niskim przebiegiem 50 tysięcy kilometrów. Dokumentacja serwisowa oraz dwa kluczyki z pilotem. Samochód przeznaczony dla bardzo wymagających odbiorców – wygląda i jeździ jak nowy.

Nadwozie we wzorowym stanie, bez żadnych ognisk korozji, rys, odprysków czy innych widocznych mankamentów. Jeśli to dla kogoś istotne, zgodnie z pomiarem miernika, posiada wciąż fabryczny lakier na każdym elemencie. Listwy przy szybach, lampy, emblematy wyglądają jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, prezentuje się jak w salonowym pojeździe. Skórzana tapicerka wygląda praktycznie jak nowa. Komplet fabrycznych dywaników, również jak nowe. Elementy konsoli i przyciski bez wytarć. Wykończenia drewniane wyglądają jak nowe, brak jakichkolwiek rys czy pęknięć. Wszystkie plastiki matowe.

Spód i wnęki nadkoli jak w rocznym aucie. Elementy zawieszenia wyglądają jak nowe. Widoczne wszelkie fabryczne oznaczenia i naklejki. Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, nieużywane koło zapasowe. Na felgach wciąż pierwsze, fabryczne opony, póki co nie wymienione, dodatkowo potwierdzają przebieg auta. W podanej cenie, na życzenie kupującego założymy komplet nowych markowych opon.

Wykonane prace:
– wymiana oleju w silniku na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– nowa sonda lambda,
– nowy drążek środkowy,
– nowe sworznie wahaczy szt. 2,
– ustawienie geometrii zawieszenia,
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową.

* nowe opony na życzenie kupującego zamontujemy przed odbiorem auta.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.