KlasykaGatunku.pl

Mercedes CLK 320 Avantgarde C208 2000 – SPRZEDANY

Mercedes CLK 320 C208 – Coupe Leicht Kurz, czyli Lekkie Krótkie Coupe zbudowane na płycie podłogowej klasy C typoszeregu W202, jest eleganckie i jeździ bardzo przyjemnie. W Mercedesie CLK 320 pod maską mieści się 3,2-litrowy silnik V6 o mocy 218 KM, który pozwala osiągnąć pierwszą setkę w 7,4 sekundy oraz prędkość maksymalną 240 km/h. Dodając do tego fakt, że model w większości testów niezawodności mieścił się w pierwszej trójce – to mamy niemal samochód idealny. W ogłoszeniu w topowej wersji wyposażenia Avantgarde, czyli linii dostępnej po liftingu, różniącej się od Sport, którą zastąpiła, elementami dekoracyjnymi wnętrza z drewna klonu, niebieskimi szybami z filtrem UV i listwami w kolorze nadwozia. Świetnie zachowany okaz w kolorze 189 Smaragdschwarz Metallic z kontrastującą szarą skórzaną tapicerką, otoczony odpowiednią opieką, może sprawić jeszcze wiele przyjemności kolejnemu użytkownikowi.

Mercedes CLK 320 Avantgarde C208
Data produkcji: 03.05.2000
Pojemność silnika: 3199 ccm
Moc silnika: 218 KM
Przebieg: 147,870 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLK 320 Avantgarde serii w208 w kolorze „189 Smaragdschwarz Metallic”, z szarą skórzaną tapicerką. Sprowadzony od pierwszej właścicielki z Busswil, Szwajcaria. Zachowany w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Kompletna dokumentacja serwisowa w oryginalnym etui, dwa kluczyki z pilotem.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez żadnych widocznych ognisk korozji. Drobne odpryski lakieru od kamieni na masce. Zderzaki bez obcierek. Klosze lamp bez pęknięć.

Wnętrze jest kompletne, widoczne normalne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka w bardzo ładnym stanie, bez uszkodzeń czy przetarć. Komplet fabrycznych dywaników rypsowych w dobrym stanie.

Felgi w dobrym stanie, z małymi śladami użytkowania, komplet dobrych opon letnich.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.