KlasykaGatunku.pl

Mercedes CLK 320 C208 1998 – REZERWACJA

Mercedes CLK 320 C208 to dwudrzwiowy odpowiednik E klasy, zbudowany na bazie nieco mniejszego modelu W202. Sylwetkę ma pełną elegancji, podobnie jego wnętrze to wzór harmonii. Piękny lakier Smaragdschwarz Metallic, jasna skóra, ciemne drewno – egzemplarz z przebiegiem ledwie 104 tys. km, sprowadzony z Włoch, prezentuje się wręcz wykwintnie. To wersja wyposażeniowa Elegance, więc odnajdziemy tu dodatkowo m.in. listwy okien i klamki w chromie oraz dodatkowe światło, rozświetlające podłoże po otwarciu drzwi. Czy takie auta kupuje się wyłączenie z kaprysu? Na pewno nie, to samochód, który w swoich czasach słynął z niezawodności, liderując rankingom niezawodności. Wolnossącym silnikiem V6 o pojemności 3,2 l i mocy 218 KM, będący ówczesną nowością, spisuje się w tym nadwoziu znakomicie.

Mercedes CLK 320 Elegance w208
Data produkcji: 18.05.1998
Pojemność silnika: 3199 ccm
Moc silnika: 218 KM
Przebieg: 104,667 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLK 320 Elegance serii w208 w kolorze „189 Smaragdschwarz Metallic”, z szarą skórzaną tapicerką. Sprowadzony od pierwszego właściciela z Mediolanu, Włochy. Zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Kompletna dokumentacja serwisowa w oryginalnym etui, wydruki z ostatnich przeglądów.

Nadwozie w idealnym stanie, całkowicie wolne od korozji. Zderzaki bez obcierek. Klosze lamp bez pęknięć, jak nowe. Spód i wnęki nadkoli w stanie dziewiczym.

Wnętrze jest kompletne, widoczne jedynie drobne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka w bardzo ładnym stanie, bez uszkodzeń czy przetarć. Komplet fabrycznych dywaników rypsowych w przyzwoitym stanie. Oryginalne radio.

Felgi w bardzo dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania, komplet nowych opon letnich.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– nowe uszczelki pokryw zaworów,
– nowy filtr paliwa,
– nowe świece zapłonowe Beru,
– komplet nowych tarcz i klocków na obu osiach,
– wymiana oleju w skrzyni automatycznej metodą dynamiczną,
– świeży płyn chłodniczy,
– świeży płyn hamulcowy,
– nowe opony letnie Toyo w prawidłowym rozmiarze,
– nowy drążek środkowy wraz z gumowymi elementami,
– nowe wahacze górne ze sworzniami przód strona lewa i prawa,
– ustawiona geometria zawieszenia,
– nowy akumulator.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.