KlasykaGatunku.pl

Mercedes CLK 320 C208 1999 – SPRZEDANY

Choć jego podwójne spojrzenie sugerowało pokrewieństwo z klasą E, powstał w oparciu o mniejszą C-klasę W202. To samochód który zrywał z poważnym, dostojnym wizerunkiem Mercedesów, lekkim i aerodynamicznym kształtem celując w stronę młodszych nabywców. Mercedes CLK 320 C208 wśród innych Mercedesów ze swojej epoki brylował niezawodnością, uchodził za samochód trwały i przyjazny w użytku. Ten egzemplarz w eleganckim zestawieniu kolorystycznym pod maską skrywa jednostkę V6 o pojemności 3,2 l i mocy 218 KM, gwarantującą ponadprzeciętne osiągi i rozsądne spalanie. To wciąż doskonały samochód do codziennego użytku, który zachowany w dobrym stanie wciąż robi korzystne wrażenie na drodze.

Mercedes CLK 320 w208
Data produkcji: 04.05.1999
Pojemność silnika: 3199 ccm
Moc silnika: 218 KM
Przebieg: 107,216 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLK 320 serii w208 w kolorze „567 Titanitrot Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzony od pierwszego właściciela z Kawasaki, Japonia. Zachowany w dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana kompletna dokumentacja serwisowa.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez żadnych ognisk korozji czy widocznych mankamentów. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Zderzaki bez obcierek. Kilka ledwo widocznych drobnych rysek i odprysków.

Wnętrze jest kompletne, widoczne normalne ślady użytkowania. Komplet fabrycznych dywaników w dobrym stanie. Elementy konsoli i przyciski bez wytarć. Skórzana tapicerka wciąż w dobrym stanie bez przetarć i uszkodzeń.

Spód i wnęki nadkoli bez żadnych ognisk czy nalotów rdzy. Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku. Felgi w dobrym stanie, z drobnymi ryskami na rantach.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Motul 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– wymiana termostatu,
– wymiana oleju w skrzyni biegów,
– wymiana filtra powietrza,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowa pompa wody,
– wymiana uszczelek pokryw zaworów,
– nowy pasek klinowy i rolka.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.