Mercedes CLK 320 C208 2000 – 32900 PLN – Zawiercie

Mercedes CLK 320 C208 – Coupe Leicht Kurz, czyli Lekkie Krótkie Coupe zbudowane na płycie podłogowej klasy C W202, zazwyczaj służyło po prostu do robienia wrażenia. W Mercedesie CLK 320 pod maską mieści się 3,2-litrowy silnik V6 o mocy 218 KM, który dawał przyspieszenie do 100 km/h w 7,4 sekundy oraz prędkość maksymalną 240 km/h. Dodając do tego fakt, że model w większości testów niezawodności mieścił się w pierwszej trójce – to mamy niemal samochód idealny. W ogłoszeniu w topowej wersji wyposażenia Avantgarde, czyli linii dostępnej po liftingu, różniącej się od Sport którą zastąpiła elementami dekoracyjnymi wnętrza z drewna klonu, niebieskimi szybami z filtrem UV i listwami w kolorze nadwozia. Świetnie zachowany okaz w srebrnym kolorze z kontrastującym ciemnym wnętrzem, otoczony odpowiednią opieką, może sprawić jeszcze wiele przyjemności kolejnemu użytkownikowi.

Mercedes-Benz W208 CLK 320
Rocznik: 2000
Przebieg: 122000 km
Pojemność: 3199 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 218 KM

Cena: 32900 PLN

Mam niniejszym przyjemność zaoferowania perfekcyjnie utrzymanego poliftowego Mercedesa W208 w topowej wersji Avantgarde.
Samochód sprowadziłem osobiście z Japonii dla moich prywatnych celów, o czym świadczy fakt, iż to auto użytkowałem 3 lata. Samochód posiada wszystkie dostępne w tym modelu dodatki, łącznie z tylna roleta, podgrzewanymi siedzeniami, skrzynia tiptronic i wiele innych.
Auto zostało sprowadzone przy przebiegu 50 tys. km, potwierdzonych japońskim certyfikatem eksportowym. Aktualnie samochód ma 122 tys. km przebiegu.
Auto posiada dwa komplety kół, na zimę 16-tki na oryginalnych felgach mercedesa, na lato 17-tki na dwuczęściowych felgach OZ z polerowanym rantem.
Samochód posiada komplet dokumentów i dwa kluczyki.
Wszystkie serwisy robione były terminowo, co potwierdzają wpisy z serwisu Mercedesa.
Kilka elementów było powtórnie lakierowanych po obcierce na postoju.
W aucie zmieniono lampy na europejskie i zamontowano nowe europejskie radio (japońskie dołączam).
Samochód został poddany obszernej pielęgnacji detailingowej, lakier został pokryty najwyższej jakości ceramika, a skóry zabezpieczone.
Wszystkie zdjęcia zostały zrobione osobiście przeze mnie i odzwierciedlają stan aktualny auta, nie zostały w żaden sposób modyfikowane programami graficznymi.
Cena do rozsądnej negocjacji po oględzinach, na które poważnie zainteresowanych zapraszam.
Możliwość leasingu.

Telefon: +48 606 995 669
E-mail: mariusz.niklasson@gmail.com
Miejscowość: Zawiercie