KlasykaGatunku.pl

Mercedes CLK 320 C209 2004 – SPRZEDANY

Wzdłużnie umieszczona jednostka V6, tylny napęd, luksusowo wykończone wnętrze i sylwetka coupe. Mercedes CLK 320 C209 bazował na klasie popularnej klasie C W203, ale styliści zrobili wszystko, żeby utrzymać to w tajemnicy. Stworzono zgrabną sylwetkę, całkowicie przeprojektowano wnętrze i nawet deska rozdzielcza jest zupełnie inna niż w sedanie. Jest komfortowo i elegancko, szczególnie w egzemplarzu, który przejechał dotąd jedynie 31 tys. kilometrów i mimo 16 lat na karku, wręcz pachnie świeżością. To ciekawy samochód dla wszystkich, którzy nie znoszą nowoczesnych jednostek ery downsizingu.

Mercedes CLK 320 Avantgarde C209
Data produkcji: 12.01.2004
Pojemność silnika: 3199 ccm
Moc silnika: 165 kW / 224 KM
Przebieg: 31,596 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLK 320 w kolorze „960 Alabasterweiss” z czarną skórzaną tapicerką „Nappa”. Sprowadzony z Tokio, Japonia, bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1938). Zachowany w perfekcyjnym stanie, porównywalnym do dwuletniego pojazdu, z minimalnym przebiegiem 31 tysięcy kilometrów. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta.

Nadwozie zachowane w perfekcyjnym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania. Otarcie lakieru na lewym przednim nadkolu. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych uszkodzeń, z minimalnymi śladami użytkowania. Tapicerka skórzana wygląda jak nowa, jest wciąż matowa. Wykończenia drewniane jak nowe. Komplet fabrycznych dywaników welurowych bez żadnych śladów użytkowania. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne.

Felgi wyglądają prawie jak nowe, komplet dobrych opon.

Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, nieużywane koło dojazdowe.

W samochodzie zostały wykonane przez nas następujące prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40
– wymiana płynu chłodniczego,
– wyważenie kół.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.