KlasykaGatunku.pl

Mercedes CLK 320 C209 2004 – SPRZEDANY

Wzdłużnie umieszczona jednostka V6, tylny napęd, luksusowo wykończone wnętrze i sylwetka coupe. Mercedes CLK 320 C209 bazował na klasie popularnej klasie C W203, ale styliści zrobili wszystko, żeby utrzymać to w tajemnicy. Stworzono zgrabną sylwetkę, całkowicie przeprojektowano wnętrze i nawet deska rozdzielcza jest zupełnie inna niż w sedanie. Jest komfortowo i elegancko, szczególnie w egzemplarzu, który przejechał dotąd jedynie 67 tys. kilometrów i mimo 18 lat na karku, wciąż prezentuje się doskonale. To ciekawy samochód dla wszystkich, którzy nie znoszą nowoczesnych jednostek ery downsizingu.

Mercedes CLK 320 Avantgarde C209
Data produkcji: 10.02.2004
Pojemność silnika: 3199 ccm
Moc silnika: 165 kW / 224 KM
Przebieg: 67,100 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLK 320 w kolorze „960 Alabasterweiss” z czarną skórzaną tapicerką „Nappa”. Sprowadzony z Osaka, Japonia, bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania, porównywalnym do dwuletniego pojazdu. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta. Zachowana dokumentacja serwisowa, książka serwisowa, rachunki. Dwa oryginalne kluczyki z pilotem.

Nadwozie zachowane w perfekcyjnym stanie, całkowicie wolne od jakiejkolwiek rdzy, z minimalnymi śladami użytkowania. Lakier jest według wskazania miernika fabryczny. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym. Klosze lamp jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, bardzo zadbane, bez widocznych uszkodzeń, z minimalnymi śladami użytkowania. Tapicerka skórzana wygląda prawie jak nowa, jest wciąż matowa. Wykończenia drewniane jak nowe. Komplet nowych dywaników welurowych. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne.

Felgi akcesoryjne AMG, wyglądają dosłownie jak nowe, komplet nowych opon letnich.

W samochodzie zostały wykonane przez nas następujące prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– nowa pompa wody,
– nowy pasek osprzętu i rolki,
– świeży płyn chłodniczy,
– komplet nowych opon letnich Falken w prawidłowym rozmiarze, nowe wentyle,
– nowe siłowniki maski,
– wymiana uszczelek pokryw zaworów,
– nowe tarcze i klocki hamulcowe przedniej osi,
– nowe klocki hamulcowe tylnej osi,
– wymienione filtry powietrza i kabinowy,
– komplet nowych świec Beru,
– świeży płyn hamulcowy,
– nowy emblemat maski (ASO MB).

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.