KlasykaGatunku.pl

Mercedes CLK 320 Cabriolet A209 2005 – SPRZEDANY

Mercedes CLK 320 A209 to otwarta odmiana drugiej generacji modelu CLK. Kompaktowych rozmiarów luksusowy kabriolet produkowano od 2002 roku do 2009 roku w zakładach Karmanna w Osnabrück. Pod maską pracuje solidne V6 o pojemności 3,2 l i mocy 218 koni mechanicznych. Model z 2005 roku to już wersja poliftowa, w której nie tylko zmieniono stylistyczne detale, ale i wprowadzono zmiany wpływające na przyjemność z jazdy – przyspieszono pracę skrzyni biegów, wprowadzono bardziej bezpośredni układ kierowniczy oraz wzmocniono tylny stabilizator. Auto jest czteromiejscowe i wyposażone w tradycyjny, składny dach z tkaniny. W dobie spotykanych na każdym kroku coupe-cabrio z chowanymi, stalowymi dachami, rzecz to już spotykana nieczęsto i na pewno mająca swój urok. Ten egzemplarz przybył do Polski z Japonii. Ma przebieg 112 tys. km i kompletną dokumentację serwisową.

Mercedes CLK 320 Avantgarde Cabriolet A209
Data produkcji: 04.02.2005
Pojemność silnika: 3199 ccm
Moc silnika: 160 kW / 218 KM
Przebieg: 112,347 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLK 320 Avantgarde serii w209 w kolorze „744U Brillantsilber Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzony od pierwszego właściciela z Aichi, Japonia. Zachowany w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, dwa kluczyki z pilotem.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez żadnych widocznych ognisk korozji czy uszkodzeń. Drobne odpryski lakieru na narożnikach drzwi. Zderzaki bez obcierek. Lampy prawie jak nowe. Dach materiałowy w idealnym stanie, bez uszkodzeń. Spód i wnęki nadkoli bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, widoczne drobne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń czy przetarć. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w stanie „jak nowe”. Wykończenia drewniane w idealnym stanie, bez pęknięć.

Felgi w dobrym stanie, z małymi śladami użytkowania, drobne otarcia na rantach, komplet dobrych opon letnich Michelin.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowe tarcze i klocki na przedniej osi,
– montaż europejskiego radia,
– wymiana uszczelek pokryw zaworów,
– nowe świece zapłonowe Beru,
– impregnacja dachu materiałowego.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.