KlasykaGatunku.pl

Mercedes CLK 350 C209 2007 – 89500 PLN – Wrocław

Wzdłużnie umieszczona, 272-konna jednostka V6, tylny napęd, luksusowo wykończone wnętrze i sylwetka coupe. Mercedes CLK C209 bazował na klasie popularnej klasie C W203, ale styliści zrobili wszystko, żeby utrzymać to w tajemnicy. Stworzono zgrabną sylwetkę, całkowicie przeprojektowano wnętrze i nawet deska rozdzielcza jest zupełnie inna niż w sedanie. Jest komfortowo i elegancko. To ciekawy, pięknie wykonany samochód dla wszystkich, którzy nie znoszą nowoczesnych jednostek ery downsizingu. Ten egzemplarz ma jedynie 25 tys. km przebiegu i absolutnie zadziwiwający stan zachowania.

Mercedes CLK 350 Avantgarde w209
Data produkcji: 10.08.2007
Pojemność silnika: 3498 ccm
Moc silnika: 200 kW / 272 KM
Przebieg: 24,935 km
Skrzynia biegów: automatyczna 7G-Tronic

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLK 350 w kolorze „960 Alabasterweiss” z czarną skórzaną tapicerką „Nappa”. Sprowadzony z Yokohama, Japonia, bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowany w perfekcyjnym stanie, porównywalnym do rocznego pojazdu. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta. Zachowana dokumentacja serwisowa, książka serwisowa. Dwa oryginalne kluczyki z pilotem.

Nadwozie zachowane w perfekcyjnym stanie, całkowicie wolne od jakiejkolwiek rdzy, brak uszkodzeń. Lakier jest według wskazania miernika fabryczny. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie „nowym”. Klosze lamp jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, jak nowe. Tapicerka skórzana wygląda jak nowa, jest wciąż matowa. Wykończenia drewniane jak nowe. Komplet oryginalnych dywaników welurowych. Nie widać żadnych śladów użytkowania.

Felgi praktycznie jak nowe, komplet nowych opon letnich Pirelli.

W samochodzie zostały wykonane przez nas następujące prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– komplet nowych opon letnich Pirelli w prawidłowym rozmiarze,
– nowe siłowniki maski,
– nowy akumulator.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 89’500 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w podanej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905.
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl