Krotoski Drivers Club

Mercedes CLS 350 C219 2007 – SPRZEDANY

Na początku lat 2000 Mercedes-Benz zmagał się z wizerunkiem marki dla starszych panów. Mimo zaawansowania technologicznego konstrukcji, konserwatywny design odstraszał młodszych nabywców. Daimler potrzebował czegoś sexy. W 2003 roku zaprezentował światu koncept, a rok później pokazał produkcyjny model CLS. Pomysł był prosty: wziąć wypróbowane podwozie klasy E i ucharakteryzować na coupe. To podejście sprawdziło się wyśmienicie, a Mercedes CLS stał się nowym obiektem pożądania dla młodych profesjonalistów… i jest nim do dziś, co widzimy po zainteresowaniu właśnie tym modelem.

Mercedes-Benz CLS 350 C219
Rocznik: 2007
Przebieg: 34662 km
Pojemność: 3498 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 272 KM

Prezentowany egzemplarz pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni i skonfigurowano go “po japońsku”: biały lakier i czarna, skórzana tapicerka. Auto wyprodukowano w 2007 roku i jest to model przed liftingiem. Od nowości przejechało zaledwie 34661 km. Przebieg potwierdzony wpisami w książkę serwisową. Ostatnia adnotacja przy 33891km. Stan powłoki lakierniczej jest nienaganny, zgodny z niewielkim przebiegiem. Każdy z elementów posiada fabryczne wartości lakieru. Wszystkie szyby są oryginalne, a samochód nigdy nie brał udziału w kolizji.

Wnętrze CLS-a pachnie jeszcze nowością. Skóry są matowe, wyposażenie w pełni sprawne. Ciekawym akcentem są dywaniki o nietypowym wzorze, które dodają wnętrzu nieco humoru.

Auto posiada radio Panasonica z dotykowym ekranem i kamerą cofania ułatwiającą dodatkowo parkowanie. Na życzenie klienta możemy zamontować oryginalną jednostkę i usunąć dołożoną kamere.

Mercedes napędzany jest przez 272-konny motor V6 o oznaczeniu 350. Jednostka jest wystarczająco dynamiczna, by rozpędzić to czterodrzwiowe coupe od 0 do 100 km/h w 7 s i zapewnić elastyczność nawet przy prędkościach autostradowych.

Bagażnik i próg załadunkowy nie posiadają praktycznie śladów użytkowania. Podwozie również w odpowiednim dla niewielkiego przebiegu stanie. Część elementów posiada jeszcze oryginalne naklejki producenta.