KlasykaGatunku.pl

Mercedes CLS 550 AMG C219 2008 – REZERWACJA

Mercedes CLS generacji C219 debiutował w 2004 roku, oferując stylistykę, jakiej nie miało wówczas prawie żadne auto na rynku. Była to propozycja dla pragnących mieć auto w charakterze sportowe, z mocnym silnikiem, lecz mogące również przewieźć cztery osoby w kulturalny sposób, bez karkołomnego przeciskania się na tylną kanapę. Niska, sportowa sylwetka i czworo drzwi – wówczas to była nisza, w której przebywało jedynie Maserati Quattroporte i długo, długo nic. Pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. Samochód mimo niemałej ceny sprzedawał się znakomicie, a w kilka lat później za Mercedesem poszła również konkurencja – Porsche, BMW, Audi. Dziś CLS pierwszej generacji wciąż imponuje. Mercedes CLS 550 C219 to wersja na rynek japoński, legitymująca się dokładnie tym samym silnikiem i mocą, co europejski CLS 500. Egzemplarz w stylizacji AMG, z piękną, czerwoną, skórzaną tapicerką, nie zestarzał się nic a nic.

Mercedes CLS 550 AMG
Data produkcji: 17.04.2008 / 1. rejestracja 30.09.2008
Pojemność silnika: 5461 ccm
Moc silnika: 286 kW / 388 KM
Przebieg: 63,311 km
Skrzynia biegów: automatyczna 7G-Tronic

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLS 550 AMG w kolorze „775U Iridiumsilber Metallic” z czerwoną skórzaną tapicerką. Fabrycznie wyposażony w pakiet stylistyczny, alufelgi oraz wydech AMG. Sprowadzony z Kyushu, Japonia, bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie z niskim oryginalnym przebiegiem 63 tysięcy kilometrów. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta. Posiada kompletną dokumentację serwisową.

Nadwozie zachowane w idealnym stanie, bez żadnych widocznych mankamentów, rys, wgnieceń czy odprysków. Posiada na każdym elemencie jednakowe grubości lakieru, co może wskazywać, że posiada wciąż oryginalny lakier. Spód, komora silnika i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, jak w rocznym aucie.

Wnętrze jest kompletne, z minimalnymi śladami użytkowania. Tapicerka skórzana wygląda prawie jak nowa. Drewniane wykończenia jak nowe. Komplet oryginalnych dywaników welurowych bez żadnych śladów użytkowania. Drugi komplet nieużywanych dywaników welurowych w kolorze czarnym leży w bagażniku. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, jedynie drobne ślady użytkowania. Komplet nowych opon najwyższej klasy Pirelli P Zero.

Kompletny zestaw akcesoriów w bagażniku, nieużywane koło zapasowe.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– komplet nowych opon Pirelli P Zero w prawidłowym rozmiarze,
– nowy akumulator Banner,
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.