Krotoski Drivers Club

Mercedes CLS 550 C219 2007 – SPRZEDANY

Choć w ofercie marek premium nadal znajdziemy sedany, to ich głównymi odbiorcami są floty. Klienci, którzy kupują samochód dla siebie, dużo chętniej wybierają budzące pożądanie czterodrzwiowe coupé. Mercedes CLS, który rozpoczął tę modę, jest już coraz bliżej zostania youngtimerem. Jako pierwszy model, który zdefiniował ten segment, ma szansę stać się naprawdę ceniony przez kolekcjonerów. Egzemplarz prezentowany przez Krotoski Drivers’ Club ma przy tym szczególnie duży potencjał ze względu na stan oraz konfigurację. Sprowadzony z Japonii, od nowości przejechał jedynie 69 tys. km. Jego przebieg jest potwierdzony książeczką serwisową, certyfikatem eksportowym i świetnym stanem auta.

Mercedes CLS 550 C219
Rocznik: 2007
Przebieg: 69161 km
Pojemność: 5461 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 387 KM

Powłoka lakiernicza jest w pełni oryginalna, w doskonałej kondycji. W naszych rękach perłowy lakier przeszedł kompleksową korektę, która wydobyła jego pełny potencjał. Bardzo dobrze prezentuje się na opływowych liniach auta.

Wnętrze również cieszy oko. Jedyną oznaką zużycia są drobne ryski na boczku fotela kierowcy. Nietypowy kolor skór wyróżnia ten egzemplarz i nadaje mu niepowtarzalnego charakteru (rozbieżności w odcieniach wynikają z oświetlenia naszej hali garażowej). Bogate wyposażenie jest w pełni sprawne.

V8 pod maską sprawia, że Mercedes CLS jeździ równie dynamicznie, jak wygląda. 388-konna jednostka rozpędza go od 0 do 100 km/h w 5,4 s i pozostaje elastyczna nawet przy prędkościach autostradowych. 8 cylindrów zapewnia naprawdę przyjemną kulturę pracy i wrażenia dźwiękowe.

Opadająca linia dachu zwykle nie sprzyja praktyczności, jednak CLS bez problemu pomieści 4 dorosłe osoby i ich bagaże.

Podwozie nie kryje żadnych przykrych niespodzianek, jest czyste i wolne od rdzy.

Wykonaliśmy podstawowy serwis silnika, założone są nowe opony oraz reflektory zostały przystosowane do ruchu prawostronnego. Pojazd jest w pełni gotowy do dalszej eksploatacji.