Mercedes E 200 CDI W211 2007 – SPRZEDANY

Elegancka linia nadwozia, eleganckie wnętrze i nadwozie, które nie jest tak podatne na korozję jak u poprzednika. Tak wyglądał pomysł na przebój Mercedes w klasie średniej i w generecja W211 (2002-2009) zadziałał on znakomicie. Mercedes E 200 CDI W211 to wersja z najmniejszym, 2,1-litrowym, czterocylindrowym silnikiem wysokoprężnym. To rozsądny ekonomicznie samochód, który oferuje doskonałe warunki jazdy i jeżeli jest w zadbanym stanie, jest warty polecenia. Ten egzemplarz pochodzi z ostatniego roku produkcji, ma wciąż fabryczny lakier i udokumentowany przebieg.

Mercedes E 200 CDI W211
Rocznik: 2007
Przebieg: 265000 km
Pojemność: 2148 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 136 KM

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód warty swojej ceny.
Oferujemy zakup od firmy, z fakturą sprzedaży, polskim dowodem rejestracyjnym, z ważnym badaniem technicznym oraz polisą OC. Jesteśmy odpowiedzialni za stan pojazdu jaki przekazujemy w ręce Klienta.

Mercedes E 200 CDI świeżo sprowadzony z Niemiec, kompletnie opłacony, zarejestrowany i ubezpieczony w Polsce.
Pierwsza rejestracja w kraju 08.11.2023.
Badanie techniczne oraz polisa OC ważne do 11.2024
Samochód bezwypadkowy, bezkolizyjny, z udokumentowanym przebiegiem.

Fabryczny lakier utrzymany w bardzo ładnym stanie. Grupa podwozia bez nadmiernych nalotów korozji. Wyjątkowo czysto utrzymane wnętrze z nominalnym zapachem. Silnik, sprzęgło, układ jezdny pracują bez zarzutów. Samochód prowadzi się przyjemnie, bez jakichkolwiek oznak zużycia. Nie posiada żadnych wycieków ani usterek. Jest gotowy do jazdy.

Kredyt na klasyka