KlasykaGatunku.pl

Mercedes E 220 CDi W210 1999 – 32500 PLN – Wrocław

Jego popularność wśród niemieckich czy polskich taksówkarzy nie była dziełem przypadku. Kiedy spędzasz w samochodzie pół życia, chciałbyś, żeby był komfortowy, przestronny i trwały mechanicznie. I „Okular” dokładnie taki jest. Szczególnie, jeżeli mówimy o egzemplarzu z minimalnym przebiegiem, nigdy nie używanym w okresie zimowym. Ten jest świetny. To przedliftowy Mercedes E 220 CDi W210 ze skórzaną tapicerką i manualną skrzynią biegów. Jego silnik wysokoprężny o pojemności 2,1 l z nowoczesnym wtryskiem Common Rail pozwolił uzyskać dobrą dynamikę i niskie spalanie. To ponad 20-letni samochód, który wciąż może być świetnym narzędziem do codziennej eksploatacji.

Mercedes E 220 CDi Elegance W210
Rok produkcji: 1999
Pojemność silnika: 2148 ccm
Moc silnika: 143 KM / 105 kW
Przebieg: 79,619 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes E 220 CDi w kolorze „189 Smaragdschwarz Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Liege, Belgia, bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowany w idealnym stanie, porównywalnym do dwuletniego pojazdu, z minimalnym przebiegiem 79 tysięcy kilometrów. Mercedes był garażowany, oraz nieużywany zimą, dlatego od spodu wygląda jak dwuletni. Etui z dokumentacją serwisową, rachunki, trzy kluczyki z pilotem.

Nadwozie zachowane w perfekcyjnym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania. Posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Małe otarcie lakieru na narożnej listwie przedniego zderzaka, kilka rysek na rogu tylnej klapy. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym.

Wnętrze jest kompletne, z minimalnymi śladami użytkowania. Tapicerka skórzana wygląda jak nowa. Wszystkie plastiki są wciąż matowe. Wykończenia drewniane jak nowe. Komplet fabrycznych dywaników, które wyglądają jak nowe. Na listwach progowych jest jeszcze fabryczna folia. Na jednym boczku drzwi są małe uszkodzenia tapicerki od klamry pasa bezpieczeństwa, w mało widocznym miejscu.

Felgi wyglądają jak nowe, komplet nowych markowych opon.

Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, nieużywane koło zapasowe.

W samochodzie zostały wykonane przez nas następujące prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40,
– nowy filtr paliwa,
– komplet nowych opon
– nowy rezystor dmuchawy.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 32’500 PLN zawiera opłaty związane ze sprowadzeniem na teren RP. Samochód odbierasz w podanej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl