KlasykaGatunku.pl

Mercedes E 220 Diesel W210 1998 – 27500 PLN – Wrocław

Powstał w latach 90., więc to najwyższy czas, by nie traktować go już po macoszemu. Mercedes E 220 Diesel W210 to świetnie wykonany, trwały i doskonały mechanicznie samochód, w zestawieniu z osławionym poprzednikiem W124 zapewniający wyższy komfort, więcej przestrzeni we wnętrzu i lepsze wyciszenie kabiny. Jego przejście w świat youngtimerów zdecydowanie utrudniły powszechne problemy z korozją, jednak nieliczne zdrowe egzemplarze z pewnością mogą być świetnym zakupem, niezależnie od tego, czy planujecie jedynie weekendową, okazjonalną eksploatację, czy po prostu użytek na co dzień. W wersji z wolnossącym silnikiem o mocy 95 KM do duchowy spadkobierca Mercedesów 200D. Nie o to chodzi, by nim pędzić na złamanie karku, lecz o to, by palił niewiele, jeździł zawsze dostojnie i z klasą, i zawsze dojechał na miejsce.

Mercedes E 220 Diesel W210 Elegance
Data produkcji: 24.06.1998
Pojemność silnika: 2155 ccm
Moc silnika: 95 KM / 70 kW
Przebieg: 123,664 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes E220 Diesel serii w210 w kolorze „744 Brillantsilber Metallic”, z czarną materiałową tapicerką. Sprowadzony z Moormenland, Niemcy od pierwszej właścicielki, Pani ur. 1941. Zachowany w bardzo dobrym stanie z normalnymi, drobnymi śladami użytkowania i upływu czasu.

Nadwozie w idealnym stanie, bez oznak korozji. Zderzaki bez otarć lakieru. Klosze lamp bez zmatowień czy pęknięć. Spód i wnęki nadkoli w stanie bardzo przyzwoitym. Na prawym przednim błotniku mała wgniotka, na tylnych lewych drzwiach mała wgniotka przy listwie.

Wnętrze jest kompletne, bardzo zadbane, widoczne jedynie minimalne ślady użytkowania. Materiałowa tapicerka w bardzo ładnym stanie, bez widocznych uszkodzeń czy przetarć. Komplet fabrycznych dywaników rypsowych w idealnym stanie. Oryginalne radio. Drewno w idealnym stanie, bez pęknięć.

Felgi w dobrym stanie, komplet dobrych opon wielosezonowych.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena wynosi 27’500 PLN. Samochód odbierasz w podanej cenie zatankowany do pełna, zarejestrowany w RP.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905.
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.