KlasykaGatunku.pl

Mercedes E 240 W210 1998 – SPRZEDANY

Złoty a skromy. Taki właśnie jest ten Mercedes E 240 W210. Na ulicy nie będzie wzbudzał spojrzeń zazdrości, zaparkowany przez większość ludzi pozostanie niezauważony, jednak miłośnicy samochodów wiedzą, że taki samochód zachowany w bardzo dobrym stanie to już ogromna rzadkość. Z większością egzemplarzy rozprawiła się już korozja, te zadbane stanowią już rzadki widok, a Ci którzy znają Mercedesy, wiedzą, jak komfortowe, dobrze wykonane i przyjemne na drodze były to auta. Kierowcy też podaruje wiele dobrych wrażeń, niezależnie od tego, czy zaparkuje go w garażu i będzie użytkować wyłącznie weekendowo, czy postanowi używać go na co dzień. Obie opcje są możliwe, żadna nie jest kosztowna, a auto z latami, o ile wciąż będzie tak utrzymane, zacznie wzbudzać coraz większe zainteresowanie.

Mercedes E 240 W210
Data produkcji: 18.08.1998
Pojemność silnika: 2397 ccm
Moc silnika: 125 kW / 170 KM
Przebieg: 175,332 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes E 240 serii w210 w kolorze „702 Rauchsilber Metallic” z beżową materiałową tapicerką. Linia wyposażenia Elegance. Sprowadzony z Freiburga, Niemcy od spadkobiercy drugiego właściciela. Samochód od nowości miał dwóch właścicieli, Pana ur. w 1934 oraz Pana ur. w 1929. Zachowany w bardzo dobrym stanie z małymi śladami użytkowania. Posiada dokumentację serwisową, uzupełnianą u dealerów Mercedesa.

Nadwozie zachowane w idealnym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania, bez widocznych śladów korozji. Posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie nadzwyczajnym. Zderzaki bez otarć lakieru. Listwy i lampy idealne. Emblematy jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych uszkodzeń, z minimalnymi śladami użytkowania. Tapicerka wygląda prawie jak nowa, nie ma żadnych widocznych uszkodzeń. Wszystkie plastiki są wciąż matowe. Komplet fabrycznych dywaników w przyzwoitym stanie. Drewna jak nowe. Fabrycznie radio.

Komplet dobrych opon Continental, felgi w dobrym stanie, nieużywane koło zapasowe.

W samochodzie zostały wykonane przez nas następujące prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly,
– nowe świece zapłonowe Beru,
– nowy filtr paliwa,
– przegląd klimatyzacji wraz z uzupełnieniem czynnika,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowy pasek osprzętu i rolki,
– wyważone koła.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.