Mercedes E 240 W210 1999 – SPRZEDANY

Kiedy w czerwcu 1995 roku zadebiutowała nowa E-klasa z serii 210, spojrzała na świat w zupełnie inny sposób: po raz pierwszy Mercedes-Benz wyposażony został w cztery okrągłe reflektory z przodu. Niecodzienny design został bardzo dobrze przyjęty przez opinię publiczną i ekspertów, a projekt otrzymał renomowaną nagrodę „red dot design”. Mimo, że z czasem większość egzemplarzy zaczęła się borykać z problemami z trwałością zabezpieczenia antykorozyjnego, okazuje się, że wciąż odnaleźć można egzemplarz, który mimo ćwierćwiecza na karku wciąż prezentuje się perfekcyjnie, zarówno patrząc od strony zewnętrznych paneli, jak i podwozia. Ten ma przebieg około 100 tys. km i stan, w którym dłonie same składają się do oklasków. Piękna sprawa. Napędzany jest benzynową jednostką V6 połączoną ze skrzynią automatyczną, co zapewnia gładką i komfortową jazdę oraz wystarczającą moc. To kompozycja niezwykle przyjemna, do charakteru samochodu pasuje wyśmienicie.

Mercedes E 240 W210
Rocznik: 1999
Przebieg: 102000 km
Pojemność: 2397 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 170 KM

Mercedes E240 serii W210 w kolorze srebrnym, rok produkcji 1999, serwisowany w ASO, bezwypadkowy, z oryginalnym przebiegiem 102.000 km. Automat, klima, szyberdach.

Auto sprowadzone z Niemiec jako bezwypadkowe, bezkolizyjne. Na wszystkich elementach pierwsza powłoka lakiernicza. Samochód po dużym przeglądzie serwisowym w ASO. Samochód zarejestrowany w Polsce. Sprzedaż na podstawie umowy kupna-sprzedaży.

Pełna historia serwisowa auta z Niemiec, i Polski.

Udokumentowany, oryginalny przebieg 102.000 km.

Mercedes posiada kompletną dokumentację serwisową w oryginalnym etui oraz dwa oryginalne kluczyki z pilotem. Nadwozie w bardzo ładnym stanie, całkowicie wolne od korozji. Wnętrze również zachowane się w bardzo ładnym stanie, a na wyposażeniu kabiny znajdziemy oryginalne radio z nagłośnieniem, automat, klimę, szyberdach. Oryginalne felgi, w stanie idealnym. Auto po przeglądzie w ASO Mercedes Mojsiuk Szczecin (FV w galerii).

Samochód zachowany jest w perfekcyjnym stanie. Auto zostało profesjonalnie zabezpieczone antykorozyjnie przez – https://www.facebook.com/p/Old-Merc-Garage-100054461050524/.