Mercedes E 250 Diesel W124 1995 – SPRZEDANY

Mercedes E 250 Diesel W124 to ostatnie wydanie legendarnego „balerona”. Pod maską skrywa unowocześnioną, pięciocylindrową, 20-zaworową jednostkę wysokoprężną, zapewniającą gładkie brzmienie i przyjemnie niskie spalanie. To polecany i długowieczny silnik, lecz nie tylko on tu zasługuje na uwagę. Świetne zawieszenie, doskonałe wyciszenie kabiny i rewelacyjnie wygodne fotele pozwalają odpoczywać w podróży. To wóz uniwersalny, w którym odpoczywać można niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Ten egzemplarz przejechał dotąd zaledwie 98800 km i zarówno z zewnątrz, jak i środku, a także pod maską, prezentuje się wyśmienicie. Tak utrzymany egzemplarz W124 z wysokoprężnym silnikiem to prawdziwa rzadkość na rynku. Nowy właściciel z pewnością będzie się jeszcze długo cieszyć tym egzemplarzem.

Mercedes E 250 Diesel W124
Rocznik: 1995
Przebieg: 98800 km
Pojemność: 2500 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 113 KM

Wyposażenie:
– elektryczne szyby przód,
– elektrycznie sterowane lusterka
– szyberdach,
– radio z CD

Mercedes E 250 Diesel, wersja w124 jeden z ostatnich – produkcja grudzień 1995, pierwsza rejestracja styczeń 1996. Unikalny przebieg 98800 km.

Samochód od pierwszego właściciela, z kompletem dokumentów, począwszy od książki serwisowej, karty gwarancyjnej po wszystkie instrukcje obsługi. Samochód posiada także dokument Carpass, wydawany przy okazji przeglądów w Belgii, potwierdzający równolegle z książką serwisową autentyczność przebiegu.

Samochód posiada w 100% oryginalny lakier na karoserii. Jedynie plastikowe zderzaki przedni i tylny mają drobne retusze ocierek eksploatacyjnych. Do pełnego ideału należy wymienić mieszek drążka zmiany biegów wykonany ze sztucznej skory, który z powodu wieku uległ rozwulkanizowaniu. Poza tym tapicerka w stanie jak nowym.
Podobnie z wygłuszeniem klapy silnika.

Samochód gotowy do drogi, został poddany pełnemu przeglądowi – nowe oleje silnik, skrzynia, most, wszystkie filtry, napinacz paska wielorowkowego, tarcze hamulcowe przód i klocki.
Unikalny egzemplarz z dynamiczniejszym silnikiem w technice 4 zaworów na cylinder.