Mercedes E 280 W124 1994 – 78000 PLN – Wrocław

Sześć cylindrów, automatyczna skrzynia biegów, klimatyzacja i szyberdach – to jest lista życzeń, jaką ma większość kupujących wymarzone W124. W zależności od preferencji może być tapicerka skórzana albo materiałowa, czasami dochodzą życzenia dotyczące kolorystyki i upodobania, czy komuś najbardziej podoba się pierwsza seria produkcyjna („wąska listwa”), druga („szeroka listwa”) czy trzecia („E-klasa”). Niezwykle ważny dla korzystnego zakupu jest również stan i możliwie niski przebieg oraz koniecznie – brak korozji. Te wszystkie oczekiwania przez ostatnie pięć lat spełniały auta importowane z Japonii. Napłynęło ich do Polski kilkaset – i wszystkie znalazły nabywców. Kryzys nastąpił dopiero w 2021 roku. Właściwie u wszystkich importerów są już tylko nowsze auta – i to o dobre dwie generacje, bo W124 w Kraju Kwitnącej Wiśni właściwie już się skończyło. Efekt? Zaledwie klika aut sprowadzonych i zaoferowanych w ciągu całego roku i nieodzowny wzrost cen. To widać na przykładzie tego ogłoszenia, ale czy warto? Cóż, tanio już było. Finalnie – kto kupi taką E-klasę, na pewno i tak będzie zadowolony.

Mercedes-Benz E 280 W124
Rocznik: 1994
Przebieg: 102773 km
Pojemność: 2799 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 193 KM

Cena: 78000 PLN

Wyposażenie:
– szyberdach,
– elektryczne lusterka i szyby,
– elektrycznie regulowane fotele,
– elektrycznie regulowane zagłówki kanapy tylnej,
– elektrycznie regulowana kierownica,
– centralny zamek,
– skórzana tapicerka,
– klimatyzacja.

Samochód sprowadzony z Japonii. Nie zarejestrowany w Polsce.
Auto jest jak nowe, serwisowane regularnie co 10 tys. km, co jest udokumentowane japońską książką serwisową. Silnik 2.8 o mocy 193 KM w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów daje wyjątkową przyjemność z jazdy tym legendarnym W124.
Czarna skórzana tapicerka w nienagannym stanie, kierownica z drewnianym wykończeniem, podłokietnik podkreśla elegancki i ponadczasowy wygląd wnętrza tego klasyka.
Silnik jest suchy i czysty, wygląda jakby wyjechał z salonu, pracuje bez zarzutu. Automatyczna skrzynia płynnie zmienia biegi.
Auto było garażowane przez wszystkie lata, co potwierdza wygląd listew epoksydowych, które nie są zniszczone od słońca.
Zero rdzy.
Przebieg udokumentowany przez japoński export certificate oraz książkę serwisową.
Ten Mercedes jest unikatowy.

Telefon: +48 663 121 807
Miejscowość: Wrocław