Mercedes E 290 Turbodiesel W210 1996 – 45000 PLN – Obrowiec

Kiedy w czerwcu 1995 roku zadebiutowała nowa Klasa E z serii 210, spojrzała na świat zupełnie innymi oczami. To właśnie ten model Mercedes-Benz wyposażony został w cztery eliptyczne reflektory z przodu. Popularny „okular” tuż po debiucie otrzymał nagrodę Red Dot Design, doceniającą nowy styl Mercedesa. Gama modeli Klasy E obejmowała początkowo osiem odmian silnikowych, z których jedną był E 290 Turbodiesel. Klasa E serii 210 w pełni podtrzymała tradycję swoich poprzedników, jako odnoszący niezwykłe sukcesy w sprzedaży pojazd wyższej klasy średniej. Z czasem jednak niewystarczające zabezpieczenie antykorozyjne przyniosło efekty, i dziś już trudno odszukać egzemplarze w dobrej kondycji. Wolny od korozji, 27-letni „okular” z silnikiem diesla i stosunkowo niewielkim przebiegiem, to dziś z pewnością rzadkość.

Mercedes E 290 Turbodiesel W210
Rocznik: 1996
Przebieg: 123000 km
Pojemność: 2874 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 129 KM

Cena: 45000 PLN

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód.

Tym razem absolutny unikat ze względu na stan zachowania.
Samochód wygląda, pracuje i jeździ niemal jak nowy. Bezwypadkowy, bezkolizyjny i bez korozji.
Żadnych wgnieceń ani zarysowań.

Historia zameldowania:
1996 – 1997 Salon Mercedes
1997 – 2022 Pani Annelotte (ur.1944)
03.2022 zarejestrowany w Polsce.

Ostatnie kilka lat przed importem stał nieużywany, dlatego wykonano kompleksowy przegląd i duży serwis pozwalający na dalszą eksploatację (nowe opony, przednie wahacze, akumulator, oleje, płyny, filtry, sprawdzenie i konserwacja układu wtryskowego, układu dolotowego, niektóre uszczelki, wycieraczki).
Lakier został wypolerowany i zabezpieczony powłoką ceramiczną.
Samochód dostępny od ręki i gotowy do jazdy bezpośrednio po zakupie.

Faktura Vat marża – Nabywca zwolniony z opłaty skarbowej.

Możliwość odbioru Klienta z PKP Gogolin lub Opole. Możliwy jest również transport pod adres Nabywcy lub serwisu i decyzja o zakupie po oględzinach na miejscu.
Rezerwacja słowna jest możliwa wyłącznie na czas podróży – do 24h. Rezerwacja na dłuższy termin jest możliwa wyłącznie na podstawie 5% zadatku. Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty oraz umówić termin wizyty.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Firma Komfort-Trans zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt ewentualnych pomyłek.

Telefon: + 48 509 087 557
Miejscowość: Obrowiec

Kredyt na klasyka