Mercedes E 320 S124 1994 – Warszawa

Mercedes E 320 S124 to ponadczasowa sylwetka, świetna mechanika, sześciocylindrowy silnik generujący 220 KM i na deser uniwersalne nadwozie typu kombi. Czy na co dzień, czy na weekendowy wyjazd – auto idealne, sprawiające przyjemność zarówno ponadczasowym wystrojem wnętrza, jak i komfortem jazdy. Ma wszystko co trzeba, by zakwalifikować je do najbardziej pożądanych youngtimerów i dlatego też rosnące z latami ceny najbardziej zadbanych egzemplarzy nie powinny nikogo dziwić. Oferowany na aukcji egzemplarz to model poliftowy, czyli przynależący już oficjalnie do E klasy. Ma piękną kolorystykę i bogate wyposażenie obejmujące klimatyzację, skórzaną tapicerkę i dodatkową, chowaną w podłodze kanapę dla pasażerów trzeciego rzędu – bodaj najbardziej poszukiwany element wyposażenia dodatkowego w tych samochodach.

Ardor Auctions jest pierwszym w Polsce domem aukcyjnym zajmującym się klasyczną motoryzacją. Działając od siedmiu lat na europejskim rynku pojazdów zabytkowych zorganizowaliśmy kilkanaście aukcji w tradycyjnej formie oraz kilkadziesiąt licytacji online. Więcej informacji dotyczących naszej działalności i proponowanych form sprzedaży znajduje się na naszej stronie https://www.ardorauctions.pl/ w zakładce „o nas”. Mamy ogromną przyjemność zawiadomić Państwa, iż przeszliśmy do formuły aukcji otwartej, 14-dniowej z możliwością składania ofert on-line na naszej stronie.

Pojazd jest oferowany w formie aukcji otwartej, 14-dniowej z postąpieniem 1000 zł. Aukcja trwa od 07.11 do 21.11.2022. do godz. 17:00 i będzie przedłużana co 1 minutę w przypadku ofert składanych nie później niż o 17:00.

Link do aukcji: https://www.ardorauctions.pl/238-mercedes-benz-e320/

Cena wywoławcza: 49 999 zł
BRAK OPŁATY PROWIZYJNEJ

MERCEDES-BENZ E320 1994
Numer nadwozia: WDB1240921F309315

Samochód został sprowadzony z Niemiec jedenaście lat temu. Ostatni wpis w oryginalnej książce serwisowej notuje przebieg 244 tysiące. W Polsce auto znalazło się w rękach miłośników Mercedesów, użytkowane było z dużą dbałością, przeszło również naprawy, które miały utrzymać je w jak najlepszym stanie. Serwis dotyczył głownie układu hamulcowego oraz zawieszenia. Poza tym wykonywano regularną diagnostykę silnika wraz z osprzętem, a także elementów i płynów eksploatacyjnych. Karoseria auta jest w większość w pierwszym lakierze, a wnętrze zostało utrzymane w świetnej kondycji.

Dane techniczne:

Silnik: 3,2 l, R6
Moc: 220 koni mechanicznych
Inne dane: skrzynia biegów automatyczna, napęd na tylne koła
Odczyt licznika: 273 000 kilometrów

Stan prawny: zarejestrowany w Polsce