KlasykaGatunku.pl

Mercedes E 320 W211 2002 – SPRZEDANY

Mercedes E 320 W211 to dostępny od 2002 roku następca Okulara. Wygładzony aerodynamicznie, unowocześniony, lepiej zabezpieczony antykorozyjnie, był kolejnym hitem niemieckiej marki. Cztery lata prac rozwojowych i ponad dwa miliardy euro zainwestowane w rozwój modelu nie poszły na marne. Już w pierwszym roku sprzedano 242 tysiące sztuk, a do 2008 roku włącznie było to już 1,75 miliona egzemplarzy. Najpopularniejszym wyborem było kolor srebrny w poziomie wykończenia Avantgarde, czyli taki, jak prezentowany przez KlasykaGatunku.pl. Często się dziś nie zdarza jedynie taki stopień zachowania – mniej niż 100 tys. km przebiegu, fabryczny lakier, pięknie zachowane wnętrze. Nawet tapicerka prezentuje się świetnie, mimo, że jest to najbardziej delikatna w ofercie, ekskluzywna Nappa.

Mercedes E320 Avantgarde w211
Data produkcji: 19.06.2002
Pojemność silnika: 3199 ccm
Moc silnika: 165 kW / 224 KM
Przebieg: 96,120 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes E320 w kolorze „744 Brillantsilber metallic” z czarną skórzaną tapicerką Nappa. Wersja wyposażenia Avantgarde. Sprowadzony z Wenecji, Włochy od pierwszego właściciela. Zachowany w idealnym stanie, porównywalnym do dwuletniego pojazdu, z minimalnym przebiegiem 96 tysięcy kilometrów. Posiada dokumentację serwisową i dwa kluczyki.

Nadwozie zachowane w perfekcyjnym stanie, bez żadnych widocznych mankamentów, rys, wgnieceń. Posiada wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym. Zderzaki nie posiadają obcierek. Listwy zewnętrzne i emblematy jak nowe. Lampy jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, bardzo zadbane, posiada jedynie minimalne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka wygląda prawie jak nowa. Wykończenia drewniane w idealnym stanie. Komplet fabrycznych dywaników rypsowych.

Felgi 17′ zachowane w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, nieużywane koło dojazdowe.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– wymiana uszczelek pokryw zaworów,
– komplet nowych opon letnich z górnej półki Vredestein Ultrac,
– nowe filtry powietrza,
– nowy filtr paliwa,
– komplet nowych świec zapłonowych Beru,
– nowy pasek osprzętu i dwie rolki,
– wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów,
– nowa pompa wspomagania.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.