KlasykaGatunku.pl

Mercedes E 320 W211 2003 – SPRZEDANY

Mercedes W211, czyli następca popularnego „okulara”, pojawił się na rynku w 2002 roku. Ta E-klasa zbudowana w oparciu o technologie zaczerpnięte z S-klasy, była łakomym kąskiem dla nabywców. W211 od razu stał się jednym z najchętniej kupowanych samochodów w całej palecie Mercedesa. Pierwsze zdjęcia samochodu wypłynęły już w 2001 roku, kiedy niemiecki turysta przyłapał auto podczas kręcenia „Facetów w czerni II”. Okazało się to o tyle brzemienne w skutki, że zachwiało sprzedażą W210 i zmusiło Mercedesa do przyspieszenia premiery nowego modelu. Mercedes E 320 W211 z ogłoszenia prezentuje się elegancko w kolorze Alabasterweiss. Kiedy dodamy do tego wyposażenie Avantgarde i nienaganny stan zachowania samochodu, który w swoim życiu przebył zaledwie 24 tysiące kilometrów, otrzymamy godny rozważenia okaz, który zaoferuje wysoki komfort podróżowania oraz przyzwoite, nawet jak na dzisiejsze standardy osiągi.

Mercedes E 320 Avantgarde w211
Data produkcji: 30.09.2003
Pojemność silnika: 3199 ccm
Moc silnika: 165 kW / 224 KM
Przebieg: 24,016 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes E320 w kolorze „960 Alabasterweiss” z czarną skórzaną tapicerką „Nappa”. Wersja wyposażenia Avantgarde. Sprowadzony z Yokohama, Japonia, bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1941). Zachowany w perfekcyjnym stanie, porównywalnym do rocznego pojazdu, z minimalnym przebiegiem 24 tysięcy kilometrów. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta.

Nadwozie zachowane w perfekcyjnym stanie, bez żadnych widocznych mankamentów, rys, wgnieceń czy odprysków. Posiada na każdym elemencie pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, jak w rocznym pojeździe.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów użytkowania. Tapicerka skórzana wygląda jak nowa, jest wciąż matowa. Wykończenia drewniane jak nowe. Komplet fabrycznych dywaników welurowych bez żadnych śladów użytkowania. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne.

Felgi wyglądają jak nowe i posiadają fabryczne, nigdy nie wymieniane opony, zostawione celem dodatkowego potwierdzenia przebiegu. W cenie założymy komplet nowych opon marki premium po zakupie.

Posiada sprężyny obniżające H&R, zainstalowane przez dealera jak samochód był nowy.

Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, nieużywane koło zapasowe.

W samochodzie zostały wykonane przez nas następujące prace:
– prewencyjnie wymiana uszczelek pokryw zaworowych,
– wymiana oleju na Mobil 5w-30 (zalecany przez MB)
– wymiana płynu chłodniczego

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.