Mercedes E 430 4Matic W210 2000 – SPRZEDANY

Mercedes E 430 4Matic W210 to poliftowa wersja popularnego „okulara”, wyposażona w silnik V8, który sam w sobie może być wystarczającym argumentem do zakupu. Ma moc, gra piękną melodię i gwarantuje świetne osiągi. To tylko mały kroczek przed wersją AMG, a w tym wykonaniu zagwarantuje nam dodatkowo komfortową jakość resorowania i napęd na cztery koła. To samochód, którym niezwykle miło płynie się po drodze, o ile znajdziemy sztukę w odpowiednim stanie. Ta prezentuje się świetnie. Ma mniej niż 100 tys. km przebiegu, jest zadbana mechanicznie i nie nosi śladów korozji, co było piętą achillesową tego modelu. Dodatkowy atutem z pewnością jest piękna skóra Nappa i całe wnętrze utrzymane w doskonałym stanie.

Mercedes-Benz E 430 4Matic W210
Rocznik: 2000
Przebieg: 94600 km
Pojemność: 4266 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 279 KM

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes-Benz E 430 4Matic serii W210 w kolorze „693U Travertinbeige Metallic” z beżową skórzaną tapicerką 254A Leder Nappa Java. Wersja wyposażenia Elegance z obszerną listą opcji dodatkowych, tj. grzane wentylowane fotele przednie, grzana tylna kanapa, navi, fotele pompowane, wszystko sprawne.

Mercedes sprowadzony z Szwajcaria, zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania, nadwozie oraz podwozie całkowicie wolne o korozji, brak również nalotów korozji na elementach zawieszenia. Wnętrze jest kompletne, widoczne minimalne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka w stanie porównywalnym do fabrycznie nowej, bez uszkodzeń. Komplet fabrycznych dywaników rypsowych wyglądających jak nowe. Elementy konsoli i przyciski bez wytarć. Wykończenia drewniane wyglądają jak nowe, brak rys czy pęknięć. Nie ma uszkodzeń od słońca i wilgoci.

Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, nieużywane koło zapasowe. Opony w stanie bardzo dobrym z 2019 roku.

Samochód po serwisie startowym w Polsce, tj. nowe świece dedykowane, olej w silniku, nowy komplet filtrów, nowy przepływomierz Bosch, nowe żarniki xenonu, wymienione na nowe taśmy w wyświetlaczach.

Samochód opłacony w Polsce, gotowy do rejestracji.