Mercedes klasy E w 2006 roku przeszedł lifting. Wśród rozlicznych zmian, obejmujących między innymi rezygnalcję z kłopotliwej pompy hamulcowej SBC, przyszły również zmiany wśród jednostek napędowych. Największa wśród oferowanych w gamie nie-AMG jednostek napędowych, 5-litrowa, została powiększona do pojemności 5,5 l. Moc wzrosła znacząco – z 306 do 388 KM i taki właśnie samochód, w uniwersalnym nadwoziu typu kombi i z napędem na 4 koła, oferuje Komfort-Trans. Przyspieszenie do pierwszej setki zajmuje mu tylko 5,3 s, o całą sekundę mniej, niż w wersji przedliftowej. Ten egzemplarz z pewnością doskonale sprawdzić się może w codziennej eksploatacji, której koszty pozwoli zmniejszyć zasilanie paliwem alternatywnym, LPG.
Mercedes-Benz E 500 T 4Matic S211
Rocznik: 2006
Przebieg: 256000 km
Pojemność: 5462 cm³
Rodzaj paliwa: LPG
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 388 KM
Cena: 39900 PLN
Witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.
Mercedes W211 w dobrym stanie zachowania, świeżo sprowadzony z Niemiec, opłacony i zarejestrowany w Polsce.
Pierwsza rejestracja w kraju 27.12.2024.
LPG (BRC) zamontowane w 2011 roku (127.627 km).
Instalacja LPG świeżo po kontroli i legalizacji zbiornika przez Transportowy Dozór Techniczny. Ważność zbiornika do 02.2029.
Samochód bezwypadkowy, częściowo powtórnie lakierowany. Lakier posiada wiele śladów użytkowania – głównie na zderzakach i błotniku PP. Samochód nie jest jak nowy i nie jest w idealnym stanie.
Drugi komplet kół aluminiowych z oponami zimowymi. (Opony w bdb stanie, lecz felgi nadają się do lakierowania).
Silnik oraz skrzynia biegów pracują prawidłowo i nie posiadają wycieków. Wszystkie amortyzatory oraz układ hamulcowy w pełni sprawne (protokół z badania).
Nowe poduszki pod silnikiem, układ paskowy, osłony przegubów, czujnik parkowania, ustawienie geometrii kół, akumulator, miech tylnego zawieszenia, poszycie skórzane kierownicy (faktur na kilka tysięcy zł). Oleje, płyny, filtry do wymiany we własnym zakresie.
Samochód gotowy do jazdy.
Sprzedaż na podstawie faktury + protokół zdawczo-odbiorczy. Nabywca zwolniony z opłaty skarbowej.
Więcej szczegółów na zdjęciach oraz załączonym Video:
Możliwość odbioru Klienta z PKP Gogolin, Opole, Gliwice.
Możliwość dostawy pod adres (po przedpłacie kosztu transportu)
Rezerwacja telefoniczna jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu.
Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin oględzin.
UWAGA – Teren firmy jest otwierany wyłącznie dla umówionych Klientów, dlatego przed przyjazdem prosimy o rezerwację terminu. Oględziny samochodu są możliwe 7 dni w tygodniu w godzinach 8-20, wyłącznie dla umówionych Klientów.
Termin oględzin można zarezerwować drogą telefoniczną pod numerem:
1) 509 087 557
2) 795 516 185
Lub E-mail: biuro@komfort-trans.pl
UWAGA! Każdy samochód używany nie jest jak nowy, nie jest w idealnym stanie, posiada ślady użytkowania oraz wady. Samochód nie jest urządzeniem bezobsługowym, a jego podzespoły ulegały zużyciu adekwatnie do wieku oraz przebiegu. Samochód używany po zakupie będzie wymagał dodatkowego wkładu finansowego, bieżących napraw oraz czynności serwisowych. Utrzymanie samochodu w należytym stanie technicznym i estetycznym jest obowiązkiem jego właściciela. Podstawowe zasady eksploatacji pojazdu zostaną przekazane z protokołem zdawczo-odbiorczym. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo zachowania należytej staranności, firma Komfort-Trans zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt ewentualnych pomyłek.
Telefon: +48 509 087 557
Miejscowość: Gogolin