KlasykaGatunku.pl

Mercedes E320 CDI W211 2004 – SPRZEDANY

Mercedes W211 to dostępny od 2002 roku następca Okulara. Znany i lubiany, zwłaszcza w wysokoprężnymi jednostkami CDI, które dzięki nowoczesnej technologii bezpośredniego wtrysku potrafił połączyć satysfakcjonujące osiągi z niskim spalaniem. Mercedes E320 CDI W211 to z jednej strony 4,8 m eleganckich linii i komfortu, z drugiej 204 konie mechaniczne i 500 Nm, a z trzeciej spalanie, które przy spokojnej jeździe może spaść nawet do wartości rzędu 6 l / 100 km. Takie parametry zasługują na szacunek nawet po upływie dwóch dekad, a zadbany egzemplarz z całą pewnością sprawi wiele satysfakcji.

Mercedes E320 CDI Elegance W211
Data produkcji: 08.11.2004
Pojemność silnika: 3222 ccm
Moc silnika: 150 kW / 204 KM
Przebieg: 236,929 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes E320 w kolorze „197 Obsidianschwarz metallic” z czarną materiałową tapicerką. Wersja wyposażenia Elegance. Sprowadzony z Mendrisio, Szwajcaria od pierwszego właściciela. Zachowany w dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania. Posiada książkę serwisową i dwa kluczyki.

Ostatni wypust legendarnego silnika 320 CDI OM 648 R6, bez DPF, Adblue czy innych pseudoekologicznych rozwiązań. Automat klasyczna 5tka. Spalanie średnie na poziomie 6,5l ON !

Nadwozie zachowane w dobrym stanie, bez większych mankamentów. Brak widocznej korozji. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo ładnym. Zderzaki nie posiadają obcierek. Widoczne odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. prawa obudowa lusterka ma otarcie lakieru.

Wnętrze jest kompletne, bez uszkodzeń, posiada jedynie normalne ślady użytkowania. Wykończenia drewniane w bardzo ładnym stanie. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w stanie „jak nowe”, dodatkowy komplet dywaników rypsowych w bagażniku.

Felgi zachowane w dobrym stanie, mają drobne ślady używania i otarcia. Komplet dobrych opon letnich. Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, nieużywane koło dojazdowe.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– nowe przednie wahacze,
– nowe poduszki silnika,
– nowe poduszki skrzyni,
– wymieniony mechanizm wybieraka biegów,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowy filtr paliwa,
– wyważony komplet kół,
– ustawiona geometria zawieszenia.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.