Mercedes G36 AMG 1996 – SPRZEDANY

Mercedes G36 AMG to istny biały kruk – powstało tylko 120 sztuk tej wersji, z tego 109 powędrowało do Japonii. Silnik tej wersji jest analogiczny jak w modelu C36 AMG: rzędowa szóstka wykonana ręcznie w AMG, rozwiercona z silnika 3.2 i osiągająca moc 258 KM. Ten egzemplarz w wersji krótkiej ma oczywiście automatyczną skrzynię biegów i trzy blokady terenowe, a także ciekawe wyposażenie: przydatny w terenie wyłącznik systemu ABS (można go użyć np. przy zjeździe ze stromej góry). Ten egzemplarz ma niski przebieg i jest po kompletnym serwisie, a zakres prac pozwala wierzyć, że w najbliższe miesiące eksploatacji upłyną wyłącznie pod znakiem przyjemności z jazdy.

Mercedes-Benz G36 AMG
Rocznik: 1996
Przebieg: 100050 km
Pojemność: 3606 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 258 KM
VIN: WDB46323017105525
Kod lakieru: 9189

Wyposażenie:
– skórzana tapicerka,
– klimatyzacja,
– elektryczne szyby i lusterka,
– radio MB,
– centralny zamek,
– immobiliser,

Nasz G36 ma tylko 100 tys. km przebiegu i wszystkie elementy skórzane oraz drewniane w kabinie są w idealnym stanie. W wyposażeniu jest nawet oryginalna latarka z opisami w języku japońskim.
Mercedes sprowadzony z Japonii jako integralna część naszej floty. Samochód jest zarejestrowany i ubezpieczony, na bieżąco serwisowany w naszej firmie , gotowy do jazdy.
Wyposażony jest m.in. w radio MB, elektryczne szyby, lusterka, fotele regulowane elektrycznie.

Wymieniono m.in wszystkie płyny oraz filtry, paski, świece, przewody WN, zregenerowano kompresor klimatyzacji, wymieniono tarcze hamulcowe (z przodu) oraz klocki (przednie i tylne), nowe opony Vredestein, zrobione zawieszenie przednie oraz tylne (nowe łożyska półosi, łożyska kul, uszczelniacze, manszety, wszystko rozebrane, umyte, złożone na nowych częściach i wyregulowane), głowica silnika po remoncie (nowe popychacze zaworów), uszczelniacze zaworowe, silnik uszczelniony.
Wyremontowano skrzynię biegów, m.in. nowe tarczki, przekładki, wszystkie uszczelniacze.
Nowe końcówki drążków, amortyzator skrętu, i wszystkie 4 amortyzatory.

Mercedes w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym – nie wymaga wkładu finansowego.
Przebieg potwierdzony certyfikatem eksportowym.