Mercedes S 300 Turbodiesel W140 1998 – SPRZEDANY

Jeżeli lubicie spore gabaryty, klasyczne kształty Mercedesa, doskonały komfort jazdy i klekot Diesla, ciężko będzie o lepszy wybór. Mercedes S 300 Turbodiesel W140 to model poliftowy, oferowany jedynie w latach 1996-98. Przez miłośników uznawany jest za wersję optymalną, oferującą wyższą moc i niższe spalanie od poprzednika, ale też przede wszystkim większą trwałość i bezawaryjność, gwarantującą spokojną eksploatację. Ten egzemplarz zwraca uwagę elegancką konfiguracją kolorystyczną i ładnie utrzymanym, welurowym wnętrzem. Według zapewnień sprzedającego, zawsze serwisowany był wedle zaleceń producenta, co oznacza tyle, że jego przebiegu nie należy się bać. Cena jest rozsądna, a koszty eksploatacji, zważywszy na klasę samochodu, wcale nie będą wysokie.

Mercedes S 300 Turbodiesel W140
Rocznik: 1998
Przebieg: 381000 km
Pojemność: 3000 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 177 KM

Wyposażenie:
– klimatyzacja,
– tempomat,
– podwójne atermiczne szyby,

Posiadam do sprzedania wyjątkowy samochód, jakim jest S klasa W140, wersja po lifcie.
Auto od fanatyka marki, od początku do końca serwisowany wedle zaleceń producenta, tylko i wyłącznie na markowych podzespołach. Samochód napędza 3 litrowy turbodoładowany motor (zalany od nowością olejem Shell 5w40) o mocy 177 KM, połączony z 5 biegową automatyczną skrzynią biegów (która przeszła pełną obsługę olejowo-filtrową w serwisie Mercedesa).
Jest bardzo dynamiczny, a zarazem ekonomiczny.

Na wyposażeniu pojazdu znajdują się 4 elektryczne szyby (szyby podwójne atermiczne – patent Mercedesa, żeby jak najbardziej wygłuszyć wnętrze pojazdu), automatyczna klimatyzacja, wspomaganie kierownicy z funkcją serwotronic (wspomaganie zależne od prędkości), ABS z układem BAS (system wspomagający siłę hamowania), tempomat, tapicerka welurowa w idealnym stanie, co w połączeniu z ciemnym fioletowym lakierem daje idealną konfigurację.