Mercedes S 320 CDI 4Matic W221 2008 – 69000 PLN – Obrowiec

Elegancka linia nadwozia, eleganckie wnętrze i zawieszenie, które oferuje wyjątkowy komfort. To wszystko smkauje wyśmienicie w rozmiarach klasy S. Mercedes S 320 CDI 4Matic W221 to dodatkowo propozycja sdla tych, którzy chcieliby mieć napęd na 4 koła i silnik, który gwarantuje rozsądne spalanie. Choć oczywiście w mieście tu cudów nie będzie, międzymiastowy wynik poniżej 8 l / 100 km jest tu absolutnie codziennością. Największy problem tylko w tym, by znaleźć na rynku dobrze zachowany egzemplarz. Ten jest po skrupulatnym serwisie i zdaje się mieć wszystko, by uszczęśliwić miłośników połączenia komfortu i ekonomii w podróży.

Mercedes S 320 CDI 4Matic W221
Rocznik: 2008
Przebieg: 246000 km
Pojemność: 3000 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 235 KM

Cena: 69000 PLN

Wyposażenie:
– 4-Matic,
– wentylowane fotele przednie,
– podgrzewane fotele przednie i tylne,
– ogrzewanie postojowe webasto,
– nagłośnienie Harman Kardon

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam, aby sprzedać kolejny, dobry samochód warty swojej ceny.
Oferujemy zakup od firmy, z fakturą sprzedaży, polskim dowodem rejestracyjnym, z ważnym badaniem technicznym oraz polisą OC. Jesteśmy odpowiedzialni za stan pojazdu jaki przekazujemy w ręce Klienta.

Samochód sprowadzony z Niemiec z początkiem 2022 roku i od tego czasu użytkowany jest w naszej rodzinie. Wykonano bardzo duży serwis startowy i usunięto wszelkie ujawnione usterki. Nowy kompletny rozrząd, hamulce, opony, akumulatory, wszystkie możliwe oleje, płyny, filtry i wiele innych. Wszystko udokumentowane.

Samochód dostępny od ręki i gotowy do jazdy bezpośrednio po zakupie.
Faktura – Nabywca zwolniony z opłaty skarbowej

Możliwość odbioru Klienta z PKP Gogolin lub Opole.
Możliwy transport pod adres.
Rezerwacja telefoniczna możliwa wyłącznie na czas dojazdu (do 24h).
Rezerwacja na dłuższy termin (do 30 dni) możliwa wyłącznie na podstawie zadatku o wartości 5% ceny samochodu.
Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin oględzin.
UWAGA – Teren firmy jest otwierany wyłącznie dla umówionych Klientów. Osoby przyjeżdżające bez uprzedniego kontaktu mogą pozostać nieobsłużone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Firma Komfort-Trans zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt ewentualnych pomyłek.

Telefon: +48 509 087 557
Miejscowość: Obrowiec

Kredyt na klasyka