KlasykaGatunku.pl

Mercedes S 430 4Matic W220 2003 – 81000 PLN – Wrocław

Tak, to jest to. Wóz ze wszech miar luksusowy, świetnie wyposażony i doskonale wykonany. Był czas, że takie samochody sprowadzone do Polski jako kilkuletnie, po wielu przejściach, nie tworzyły wokół modelu najlepszej atmosfery. Takie nowinki techniczne, jak chociażby pneumatyczne zawieszenie, często przerastały użytkowników przywykłych do wiecznego unikania wszelkich serwisów. Minęła kolejna dekada i okazuje się, że generacja W220 nie jest taka straszna. Mechanicy nauczyli się je naprawiać, i nawet sławetne zawieszenie Airmatic okazało się być niekłopotliwe w regeneracji. Teraz jest czas, gdy można pomyśleć o takim samochodzie nawet jak o limuzynie na co dzień, albo jako o okazie na niedzielne przejażdżki. Ten Mercedes S 430 4Matic W220 ma świetny silnik V8 pod maską, napęd na cztery koła i sprawia wrażenie niemal nowego pojazdu. W końcu przebieg jedynie 31 tysięcy kilometrów to nie jest częsta rzecz po 19 latach.

Mercedes S 430 4Matic W220
Data produkcji: 26.08.2003
Pojemność silnika: 4266 ccm
Moc silnika: 205 kW / 279 KM
Przebieg: 31,726 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes S430 4Matic w kolorze „744 Brillantsilber Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Sapporo, Japonia, bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowany w perfekcyjnym stanie z niskim, oryginalnym przebiegiem 31 tysięcy kilometrów. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta. Posiada kompletną dokumentację serwisową w oryginalnym etui.

Nadwozie zachowane w idealnym stanie, bez żadnych widocznych mankamentów, rys, wgnieceń czy odprysków. Posiada na każdym elemencie jednakowe grubości lakieru, co może wskazywać, że posiada wciąż fabryczny lakier. Spód, komora silnika i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, porównywalnym do rocznego pojazdu. Lampy przednie i tylne dosłownie jak nowe. Listwy ozdobne jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, z minimalnymi śladami użytkowania. Nie było nawet czyszczone. Tapicerka skórzana wygląda jak nowa. Plastiki matowe, jak nowe. Podsufitka jak nowa. Drewniane wykończenia jak nowe. Komplet oryginalnych dywaników welurowych. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, wyglądają jak nowe. Mają jeszcze fabryczne żółte naklejki. Komplet dobrych opon letnich Bridgestone.

Kompletny, nieużywany zestaw akcesoriów w bagażniku, nieużywane koło zapasowe.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– nowe uszczelki pokryw zaworów,
– komplet nowych świec zapłonowych Beru,
– nowy filtr paliwa.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 81’000 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w podanej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Istnieje również możliwość dowiezienia pod adres nowego właściciela.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał)
lub +48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.