KlasykaGatunku.pl

Mercedes S 500 4Matic W220 2002 – SPRZEDANY

Kiedy jesteś prezesem firmy będącej potentatem w produkcji golarek, trymerów, depilatorów i suszarek do włosów, nie masz wyjścia. Twoje życie musi być idealne, i tak samo musi być idealny samochód, jakim się poruszasz. Wypieszczony, wypielęgnowany i zawsze rzetelnie serwisowany Mercedes S 500 4Matic W220 doskonale pełnił swoją reprezentacyjną rolę, a jedynym szaleństwem, na jakie sobie pozwolił pierwszy właściciel był wybór konfiguracji kolorystycznej. Mocna czerwień to nie jest kolor, jaki często można spotkać na S-klasie, ba, ten odcień nie był nawet w ofercie, a powstał specjalnie na indywidualne zamówienie. 306-konna jednostka V8 i napęd na cztery koła dbały o to, by podróż mogła przebiegać sprawnie niezależnie od warunków. Ten samochód wciąż robi świetne wrażenie, szczególnie w takim stanie i konfiguracji.

Mercedes S 500 4Matic W220
Data produkcji: 05.12.2002
Pojemność silnika: 4966 ccm
Moc silnika: 306 KM
Przebieg: 212,779 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes S500 4Matic w kolorze „586 Magmarot” z szarą skórzaną tapicerką „Alpacagrau”. Sprowadzony z Sankt Gallen, Szwajcaria, bezpośrednio od pierwszego właściciela, prezesa firmy „Braun”. Zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta. Jako nowy został wyprodukowany wg. specyfikacji klienta wraz z lakierem wykonanym na życzenie, niedostępnym w palecie kolorów modelu w220. Pełna dokumentacja serwisowa z książką zawierającą wpisy tylko od dealerów Mercedes-Benz.

Nadwozie zachowane we wzorowym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń, wgnieceń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Kilka drobnych odprysków w przedniej części nadwozia. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, z delikatnym nalotem na wciąż fabrycznych tłumikach.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w świetnym stanie, jest wciąż matowa, nie ma żadnych uszkodzeń czy wytarć. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Wykończenia drewniane w idealnym stanie. Komplet fabrycznych dywaników welurowych, które wyglądają jak nowe. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

Felgi nie posiadają żadnych obcierek czy ubytków, nie były nigdy odnawiane. Komplet dobrych opon.

Koło zapasowe nieużywane, kompletny zestaw narzędzi w bagażniku. W cenie zostanie zamontowana jeszcze nowa gaśnica Gloria Mercedes-Benz.

Wykonane prace:
– regeneracja przednich amortyzatorów,
– wymiana żarników przednich lamp i innych przepalonych żarówek,
– wymiana jednej przetwornicy,
– regeneracja alternatora.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.